اکرمی :سخنان فیروزآبادی نشان داد بین نیروهای مسلح و دولت فاصله‌ای نیست

دولت,سردار سرلشکر بسيجي سيدحسن فيروزآبادي

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی با اشاره به صحبت‌های سرلشگر فیروزآبادی و حمایت وی از دولت گفت: این صحبت‌ها نشان داد که بین نیروهای مسلح و دولت و رییس جمهور فاصله‌ای نیست و اگر خدای ناکرده برخی این تصور را می‌کردند، تصورشان اشتباه است.

دبیر شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، افزود: بعد از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم و پیروزی آقای دکتر روحانی در این انتخابات، ایشان تاکنون دو، سه تا مصاحبه داشتند و در مورد دکتر روحانی گفته‌اند که ایشان فرد شناخته شده‌ای است و در طول انقلاب برای انقلاب زحمت کشیده و خدمت کرده‌اند.

وی گفت: آقای فیروزآبادی در این مصاحبه‌ها با صراحت و شفافیت بر حمایت و تقویت دولت تاکید کردند و اظهارات روز گذشته ایشان تازگی ندارد و تاکنون بعد از انتخابات 24 خرداد 92 چندین بار تکرار کردند.

وی گفت: در شرایط کنونی باید همه در راستای حمایت و تقویت دولت فعالتی کنیم و در واقع این حمایت و تقویت به این معنا نیست که نقد نباشد. خود دکتر روحانی با صراحت تاکنون چندین بار گفته‌اند که دولت مصون از خطا و اشتباه نیست و باید نقد صورت بگیرد.

اکرمی گفت: البته این نقد باید براساس آگاهی لازم، خیرخواهی و نصیحت باشد و اگر کسی نقدی می‌کند، پیشنهاد مناسب‌تری نیز ارائه کند.

این عضو جامعه روحانیت با اشاره به بخش دیگری از صحبت‌های فیروزآبادی برخی از رسانه‌های نزدیک به نیروهای مسلح نیز ممکن است اشتباه کنند، گفت: در واقع این سخنان بیانگر این است که بین نیروهای مسلح، دولت و شخص آقای روحانی فاصله‌ای وجود ندارد و اگر برخی این تصور را دارند، اشتباه است.

انتهای پیام

کد N292849