اسماعیل‌نیا: مجلس پشتیان تیم مذاکره‌کننده است

مذاكرات ايران و گروه 1 5

یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس پشتیان تیم مذاکره کننده است.

محمد اسماعیل‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، با اشاره به سنگ اندازی‌های آمریکا در اجرای توافق ژنو بیان کرد: ملت ایران اهل استدلال است و هیچ گاه از حق خود نخواهد گذشت.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر آمریکا به هر بهانه ای نخواهد به تعهدات خود در ژنو پایبند باشد بلافاصله ایران کار و پرونده هسته‌ای را با شدت و سرعتی بیشتر از گذشته ادامه خواهد داد.

وی افزود: امروز تمام ابرقدرت‌های دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که بدون ایران نخواهند توانست مشکلات منطقه را حل کنند.

اسماعیل نیا با بیان اینکه اگر ایران اسلامی از اقتدار برخوردار نباشد، آمریکا و سایر قدرت‌ها هیچ گاه با ما کنار نخواهند آمد و همه نوع حمله را به ایران خواهند داشت، افزود: تعامل با دنیا باید هوشیارانه و با تدبیر باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه قرار نیست مجلس چوب لای چرخ دولت بگذارد، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی پشتیبان دولت است و از تیم مذاکره کننده حمایت می کند.

اسماعیل نیا با تاکید براین که مجلس شورای اسلامی به شدت از تیم مذاکره کننده ایران حمایت خواهد کرد، خاطرنشان کرد: اگر گاهی نقدی هم مطرح می‌شود به دلیل پیشرفت و خیر و صلاح است، نمایندگان مردم ذره‌ای از ارزش های انقلاب اسلامی دست بر نخواهند داشت.

انتهای پیام

کد N289122