کارگاه آموزشی تدوین سند امنیت زنان و کودکان درروابط اجتماعی برگزار شد

زنان

تهران - ایرنا- نخستین کارگاه آموزشی تدوین سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی با حضور مشاور وزیرکشور در امور زنان و خانواده و نمایندگان دستگاه های مسوول برگزار شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ «فهیمه فرهمندپور» روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی که به منظور ارایه آموزش های لازم به کارشناسان مسوول دستگاهها برای تدوین سند امنیت زنان و کودکان برگزار شد؛ گفت: در قانون وزارت کشور مکلف شد تا با همکاری دستگاه های قوه قضاییه، نیروی انتظامی، بهزیستی، وزارت کار، وزارت بهداشت، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، شهرداری و شورای عالی استان ها نسبت به تدوین سند امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی اقدام کند.

وی به تبیین عوامل ایجاد این کارگاه آموزشی با توجه به ماده 227 قانون برنامه پنجم توسعه پرداخت و گفت: این کارگاه آموزشی موجب تقویت و افزایش ظرفیت سازی برای دستگاه های که در آینده قصد داشته باشند سندی را تهیه کنند، ایجاد شده و مقدمات تدوین این سند فراهم شده است.

در ادامه این کارگاه آموزشی، دکتر نیکنام احمدوند به بررسی الگوهای عملی مدیریت راهبردی، تفکر راهبردی و رویکردهای آن تحت عناوین مزایا،عناصر، محیط های شکل گیری، الزامات مدل های استراتژیک پرداخت.

شرکت کنندگان در این کارگاه در نوبت عصر نخستین روز این کارگاه آموزشی در سه کارگروه تخصصی به بررسی و جمع بندی مباحث مطروحه می پردازند.

سیام/ (3) 9136**1336
کد N288645