معاون توسعه روستایی معاون اول رییس‌جمهور :

جهانگیری از روستاهای کشور بازدید می‌کند

معاون توسعه روستایی معاون اول رییس‌جمهور از بازدیدهای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور از روستاها خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رضوی معاون توسعه روستایی معاون اول رییس‌جمهور در گردهمایی مدیران کل دفاتر امور روستایی استانداری‌های سراسر کشور با بیان این که بیمه سلامت روستاییان هیچ مشکلی ندارد، گفت: تبلیغات لازم است تا همه ثبت‌نام کنند.

وی با تاکید بر اهمیت حضور در روستاها،‌ یادآور شد: از دور نمی‌توان کاری را هدایت کرد بخصوص اگر بنا بر اجرای طرحی باشد پس برای افزایش توان اقتصادی مردم در روستاها باید در روستاها حضور داشته باشیم و به روستاییان آگاهی بدهیم.

معاون توسعه روستایی معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به این‌که حتما برای هر استان به صورت اختصاصی جلساتی برگزار خواهد شد، گفت: در این جلسات به صورت اختصاصی به مسائل مربوط به هر استان خواهیم پرداخت.

رضوی همچنین با توجه به اهمیت حضور بانوان در روستاها، گفت: نیمی از جمعیت ما را بانوان تشکیل می‌دهند پس باید از حضور آنها بهره بگیریم بخصوص در معاونت توسعه روستاها باید از همکار خانم استفاده کنیم، چون بسیاری از مشکلات روستاها از طریق بانوان بهتر حل می‌شود.

وی همچنین با بیان این‌که موضوع آموزش در روستاها حتما مورد توجه خواهد بود، افزود: در حوزه ارتباط با دستگاه‌هایی که کار روستاها را انجام می‌دهند، باید به این نکته توجه داشته باشیم که معاونت امور توسعه روستایی با پنج هدف سیاستگذاری، راهبردی، نظارت، هماهنگی بین دستگاه‌ها و گزارش اقدامات دستگاه‌ها تشکیل شده است و اگر حدود و اختیارات خود را تنزل دهیم حتما کارمان تنزل پیدا می‌کند.

معاون توسعه روستایی معاون اول رییس‌جمهور همچنین از بازدیدهای اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور از روستاها خبر داد.

انتهای پیام

کد N288112