۱
در گفتگو با مهر تشریح شد؛

4 نامزد حامیان دولت برای انتخابات هیات رئیسه مجلس / سه فهرست رقابت می کنند

  • ۱۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

عضو فراکسیون حامیان دولت در مجلس شورای اسلامی از نامزدی 4 عضو این فراکسیون برای سمت نائب رئیسی مجلس شورای اسلامی در انتخابات هیات رئیسه خبر داد.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر اظهار داشت: علی مطهری نماینده مردم تهران، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران،محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و مسعود پزشکیان نماینده مدرم تبریز نامزدهای فراکسیون حامیان دولت برای سمت نائب رئیسی مجلس در انتخابات هیات رئیسه هستند.

وی ادامه داد: فراکسیون حامیان دولت برای سمت های دبیری و ناظران هیات رئیسه نیز نامزد معرفی خواهد کرد.

به گزارش مهر پیش از این اسماعیل جلیلی نماینده مردم مسجد سلیمان از برگزاری اولین جلسه حامیان دولت خبر داده و گفته بود: در این جلسه مقرر شد حامیان دولت برای انتخابات هیات رئیسه برای سمت های نواب رئیس، دبیران و ناظرین نامزد معرفی کنند.

وی با بیان اینکه در جلسه اخیر این گروه حدود 60 نفر از نمایندگان حضور داشتند، گفت: نشست های گروه حامیان دولت برای بررسی کاندیدای ریاست مجلس شورای اسلامی همچنان ادامه دارد و احتمالا نامزدی به جز آقای لاریجانی نیز برای ریاست مجلس معرفی شود.

بر اساس این گزارش فراکسیون رهروان ولایت و فراکسیون اصولگرایان نیز برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس نامزد های خود را معرفی خواهند کرد.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.