امیر اسماعیلی در مراسم اختتامیه جشنواره حدیث قرارگاه پدافند هوایی:

آثار مثبت انس با قرآن و احادیث در یگان‌های پدافند هوایی مشهود است

سیاست داخلی

امسال برای اولین بار شاهد حضور داشجویان پدافند هوایی در مسابقات حدیث هستیم و اینجای افتخار دارد که اولین دانشجویان پدافند در امور قرآنی و حدیث فعال هستند هر چند که دانشگاه پدافند تازه تأسیس است و هنوز کارهای زیادی دارد اما باید با قدرت در بحث قرآن و حدیث فعالیت نماید.

مراسم اختتامیه جشنواره حدیث قرارگاه پدافند هوایی با حضور امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه وحجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری رئیس اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در این مراسم گفت: امسال برای اولین بار شاهد حضور داشجویان پدافند هوایی در مسابقات حدیث هستیم و اینجای افتخار دارد که اولین دانشجویان پدافند در امور قرآنی و حدیث فعال هستند هر چند که دانشگاه پدافند تازه تأسیس است و هنوز کارهای زیادی دارد اما باید با قدرت در بحث قرآن و حدیث فعالیت نماید.

امیر اسماعیلی اظهار داشت: آثار مثبت انس با قرآن و احادیث در یگان‌های پدافند هوایی مشهود است و این تأثیر مثبت در تمام شئون زندگی افراد قابل لمس می‌باشد.

وی در پایان افزود: رسانه‌ها و جراید باید کارهای بیشتری برای اشاعه فرهنگ قران و حدیث در جامعه و زندگی مردم داشته باشند و ماهم باید در تمام اماکن آموزشی پدافند هوایی انجمن‌های قرآن و حدیث راه‌اندازی کنیم تا این فرهنگ بیش از بیش در میان کارکنان ما اشاعه یابد و از برکات آن بهره ببریم.

کد N286790