با حکم سرلشکر فیروزآبادی؛

استاندار قم، فرمانده قرارگاه استانی پدافند پرتوی شد

طی حکمی از سوی سرلشکر حسن فیروز آبادی، رییس ستاد کل نیروهای مسلح، استاندار قم به عنوان فرمانده قرارگاه استانی پدافند پرتوی (رافع) منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، در این حکم خطاب به حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش آمده است: به استناد بند پنجم از سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند غیر عامل ابلاغی فرماندهی معظم کل قوا و بر اساس مصوبات ابلاغی کمیته دایمی پدافند غیر عامل کشور، جنابعالی به سمت فرمانده قرارگاه پدافند زیستی استان قم منصوب می کنم.

در این حکم اظهار امیدواری شده است: با رعایت تقوای الهی در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در چارچوب سیاست ها و حمایت های دولت تدبیر و امید در اجرای ماموریت های محوله موفق و موید باشید.

در ادامه آمده است: از کلیه دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح انتظار دارم حداکثر همکاری و مساعدت را مبذول کنند.

طراحی، برنامه ریزی، هدایت، کنترل و مدیریت بحران حوادث پرتوی استان و ایجاد آمادگی های لازم در دستگاه ها و مردم با به کارگیری و سازماندهی همه دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح در چارچوب و سلسله مراتب قرارگاه مرکزی پدافند پرتوی (رافع) و سازمان پدافند غیر عامل کشور، از جمله ماموریت های کلی استاندار قم در این حکم عنوان شده است.

در این گزارش، توضیح بیشتری پیرامون پدافند پرتوی نیامده است.

انتهای پیام

کد N286052