بیانیه ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) درباره برگزاری بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام

سایر حوزه ها

ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) از اقشار مردم برای برگزاری بیست و پنجمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) در اطلاعیه ای از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت معزز، جمعیت‌ها و احزاب و همه وفاداران به راه  و اندیشه امام راحــل درخواست ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده کرده است.

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح‌الله

ربع قرن از ارتحال ملکوتی آن یگانه دوران می گذرد؛ هم او که تنها برای خدا قیام کرد و با استبداد و استکبار به مبارزه برخاست.

امام عظیم الشان برای اعتلای کلمه توحید و به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) از خرداد 42 نهضت را آغاز و همگان را نسبت به مخاطراتی که اسلام عزیز را تهدید می کرد آگاه نمود. از آن روز تاکنون مبارزه با استعمار، استبداد، تحجر و واپسگرایی ابعاد عظیم جهانی یافته است.

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با اعیاد مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، قمر بنی هاشم و حضرت امام سجاد-سلام و صلوات خدا بر آنان مقارن شده است.

بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصا اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، هنرمندان و روحانیت معزز، جمعیت‌ها، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) پذیرا باشند.