هاگل: از صحت خبر جاسوسی اسرائیل از آمریکا اطلاع ندارم

رژيم صهيونيستي,آمريكا

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که از صحت مطالبی که اخیرا مجله نیوزویک آمریکا درخصوص جاسوسی رژیم صهیونیستی از آمریکا منتشر کرده است، اطلاعی ندارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه خبری الجزیره، "چاک هاگل"، وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با "موشه یعالون"، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اظهار داشت که وی درباره حقیقت آنچه که این مجله اخیراً در مورد جاسوسی تل آویو از آمریکا منتشر کرده است، اطلاعی ندارد.

وی به روابط مستحکم میان واشنگتن و تل آویو اشاره کرده و افزود: بازتاب این روابط در کمک‌های نظامی آمریکا و همچنین حمایت از طرح‌های تکنولوژیکی اسرائیل نمود پیدا کرده است.

هاگل تصریح کرد که وی از پایگاه نیروی هوایی رژیم صهیونیستی بازدید کرده است که قرار است تمرینات مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و آمریکا با حضور هزاران سرباز در آنجا برگزار شود.

در همین راستا، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد که وی زمانی که سمت رئیس هیات اطلاعات در ارتش را بر عهده داشته، به وی اجازه جاسوسی از آمریکا داده نشده بود و وی نیز به عنوان وزیر جنگ این رژیم این اجازه را نداده است تا جاسوسی‌هایی علیه آمریکا صورت بگیرد.

انتهای پیام

کد N285512