با میزبانی سازمان اوقاف

همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور برگزار می‌شود

همایش مدیران کل روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی کشور، به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حسن ربیعی با تبریک فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به همه فعالان و تلاشگران این عرصه گفت: روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت مغتنمی است تا به این مهم بیندشیم و باور کنیم که توسعه ارتباطات اجتماعی و انسانی و غنای معنوی این فرآیند، نیازمند حضور مدیران ارتباط گستر است که دانایی، اندیشیدن را محور تعاملات و تلاش‌های خود قرار می دهند.

مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف تخصص محوری را در عرصه‌های ارتباطات مهم دانست و افزود: توجه به نیروهای کارآمد و متخصص و دلسوز روابط عمومی، برای پیشبرد جریان اطلاع رسانی و شفاف سازی هر چه بیشتر عملکردها و بازخوردگیری از نتایج و دستاوردهای آن ضروری است.

سخنگوی سازمان اوقاف کشور با اشاره به رسالت‌ها و کارکردهای روابط عمومی تصریح کرد: پاسداری از حقوق مردم و مخاطبان و در عین حال رعایت مصالح و منافع سازمان متبوع با روش‌های علمی و حرفه‌ای، بهره گیری از فناوری‌های نوین ارتباطی، مردم مداری و روان سازی امور، راستگویی و صداقت و واقع گرایی و تعهد به آرمان‌های دینی و اعتقادی مردم و اعتقاد به شفافیت فعالیت‌ها و عملکردها از جمله رسالت‌های یک روابط عمومی است.

وی با اشاره به میزبانی این سازمان از مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی گفت: همایش روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه و با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی، کارشناسان و صاحب نظران و دست اندرکاران روابط عمومی ، روز یکشنبه 28 اردیبشهت ماه در موقوفه بزرگ هتل ارم تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کد N285315