حسین طلا در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح کرد:| 168350

چگونگی جمع آوری معتادان خیابانی دستور کار این هفته مجمع نمایندگان تهران

مجلس

چندی پیش جلسات مجمع با هدف پاک کردن چهره شهر از این نازیبایی اجتماعی با حضور دستگاه‌های مرتبط برگزار شد و جلسه دوشنبه هفته جاری با هدف هماهنگی بیشتر و اخذ گزرش و احیانا پیگیری مشکلات مربوطه و کمبود‌ها خواهد بود.

دبیر مجمع نمایندگان تهران از حضور دستگاه‌های مختلف درگیر با مسئله اعتیاد در جلسه این هفته مجمع نمایندگان خبر داد و گفت: چگونگی جمع آوری معتادان خیابانی، غربالگری و بازپروری آنان در دستور کار جلسه این هفته قرار دارد.

حسین طلا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه جلسه این هفته مجمع روز دوشنبه هفته جاری از ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود، اظهار کرد: این نشست در خصوص مسائل مرتبط و چگونگی جمع آوری معتادان خیابانی، غربالگری و بازپروری آنان خواهد بود.

نماینده مردم تهران ادامه داد: چندی پیش جلسات مجمع با هدف پاک کردن چهره شهر از این نازیبایی اجتماعی با حضور دستگاه‌های مرتبط برگزار شد و جلسه دوشنبه هفته جاری با هدف هماهنگی بیشتر و اخذ گزارش و احیانا پیگیری مشکلات مربوطه و کمبود‌ها خواهد بود.

وی در خصوص مهمانان این هفته مجمع نمایندگان تهران ابراز کرد: مهمانانی از استانداری تهران، نیروی انتظامی، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سازمان بهزیستی، سازمان فنی و حرفه‌ای، شهرداری تهران و شورای شهر تهران حضور می‌یابند.

کد N285244