نوبخت خبر داد:دیپلماسی مطلوب دولت برای رفع تدریجی تحریم ها

نوبخت

سخنگوی دولت از اهتمام دولت برای استفاده از دیپلماسی مطلوب برای رفع تدریجی تحریم ها خبر داد.


به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران محمدباقر نوبخت که در آیین سالگرد سردار شهید محمد ابراهیم موسی پسندی فرمانده عملیات و قائم مقام سپاه کربلا در مسجد جامع چالوس سخن می گفت، با اشاره به در نظرگرفتن حدود 41 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی گفت: بیش از 90 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری با همکاری شرکت های دولتی برای اجرای طرح های توسعه ای و بیش از 35 میلیارد دلار از منابع فایناس برای تکمیل طرح های بزرگ نیمه تمام تخصیص یافته است .

 
 


وی اظهار داشت: این دولت با نگاه دیپلماسی مطلوب درصدد است تا ضمن حفظ مواضع ایران اسلامی و ارزش ها، تحریم ها را به تدریج بردارد تا مردم به حقوق واقعی خود دست یابند.


 
 


سحنگوی دولت خاطرنشان کرد: نظام اسلامی همچنان به تاسی از آرمان های شهدا مقتدرانه در برابر تهدیدهای دشمنان و ایادی اسکتبار غرب ایستادگی خواهد کرد.


 
 


نوبخت تاکید کرد: دشمن باید بداند که اگر کوچک ترین تهدیدی علیه نظام اسلامی داشته باشد ، یاران شهدایی چون شهید سردار موسی پسندی جرات چنین دست اندازی را به آنان نخواهند داد.


 
 


وی با تاکید بر ادامه راه شهدا تصریح کرد: شهدا در دوران جنگ تحمیلی جانشان را برای دفاع از ارزش های اسلامی تقدیم انقلاب کردند.


 
 


سردار شهید محمدابراهیم موسی پسندی از فرماندهان عملیات سپاه 25 کربلا بود که به همراه همسرش در ماه اردیبهشت سال 1362 در جاده آبادان - خرمشهر به شهادت رسید.


 
 


در این مراسم ربیع فلاح استاندار مازندران ، جمعی از ائمه جمعه و نمایندگان مردم غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی و جمعی کثیری از مردم حضور داشتند.


 
 


انتهای پیام


           
کد N285217