کتاب"آنچه همه باید درباره اسلام بدانند"بر روی سایت‌های آمازون و ای‌بوک اپل

سیاسی

کتاب "آنچه همه باید درباره اسلام بدانند" بر روی سایت آمازون، ای بوک اپل و کتابفروشی زنجیره‌ای مشهور بارز اندنوبل آمریکا در دسترس همگان قرار گرفت.

کتاب "آنچه همه باید درباره اسلام بدانند" بر روی سایت آمازون، ای بوک اپل و کتابفروشی زنجیره‌ای مشهور بارز اندنوبل آمریکا در دسترس همگان قرار گرفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کتاب "آنچه همه باید بدانند درباره اسلام بدانند" که توسط نمایندگی فرهنگی کشورمان در نیویورک ترجمه و منتشر شده به صورت دیجیتالی در سایت آمازون، ای بوک اپل و کتابفروشی زنجیره‌ای مشهور بارز اند نوبل آمریکا در دسترس همگان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش کتاب" آنچه همه باید درباره اسلام بدانند" تالیف آیت‌الله ابراهیم امینی و با ترجمه "علمدار زیدی"، (مترجم اهل شبه قاره مقیم آمریکا) توسط موسسه انتشاراتی آمریکایی مسلمان(Islamic seminary Inc ) نیویورک در ژانویه سال 2014 منتشر و روانه بازار شد. این کتاب دارای یک مقدمه و شش فصل می‌باشد و در 169 صفحه و در قطعی رقعی به چاپ رسیده است. کتاب با عنوان انگلیسی what Everyone Should Know about Islam منتشر شده و با زبانی ساده به معرفی اسلام اعم از عقائد و کلام، احکام و عبادات می‌پردازد. تبیین اصول عقائد و فروع دین از جمله مطالب با اهمیت این کتاب است. با توجه به روند رو به رشد اسلام هراسی در آمریکا، ارائه این کتاب و معرفی اسلام راستین بسیار اهمیت دارد. این کتاب وارد بازار نشر آمریکا شده و در سطح مراکز و محافل دینی توزیع خواهد شد. لوگو انتشارات بین المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به عنوان لوگوی ناشر همکار در این کتاب درج شده است.

دو سایت آمازون و بارز اند نوبل محدودیت عرضه رایگان دارند به همین جهت نرخ حداقلی 99 سنت برای آن در نظر گرفته‌اند. دانلود رایگان برای دارندگان موبایل آیفون فراهم است و می‌توانند با مراجعه به ای بوک بر روی منوی اصلی گوشی آیفون آن را جستجو و دانلود نمایند.

انتهای پیام

کد N284802