۲

دستور رییس جمهور؛ عزل فرماندار بروجرد در پی ممانعت از سخنرانی سید حسن خمینی / توبیخ استاندار

  • ۲۱۵۶بازدید
  • ۲ رای
  • ۱ دیدگاه
سید حسن خمینی

سید حسن خمینی پس از اطلاع از چنین واکنشی از سوی دولت، با ارسال پیغامی به رییس جمهور و وزیر کشور، مخالفت صریح خود را با عزل فرماندار بروجرد اعلام کرده است. با این حال، یک منبع مطلع به خبرنگار «انتخاب» گفته که «چنین واکنش بزرگوارانه ای، تنها از بزرگانی چون حاج سید حسن خمینی برمی آید ، اما ...

خبرنگار سیاسی انتخاب گزارش داد: در پی اقدام تاسفبار فرمانداری بروجرود در حذف برنامه سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی ، رییس جمهور دستور برکناری وی ، خطاب به وزیر کشور را صادر است.

به گزارش خبرنگار آفتاب به نقل از انتخاب؛ پس از آنکه برخی جریان های افراطی بدون هیچ گونه تجمع و بیانیه و تنها با با ارسال چند پیغام خصوصی به فرماندار بروجرد، مانع سخنرانی نوه امام (ره) در همایش تبیین جایگاه علمی امام خمینی(ره) در شهرستان بروجرد شدند ، رییس جمهور ضمن آنکه خواستار عزل فرماندار این شهر شده ، دستور پیگیری دقیق این ماجرای تاسفبار را صادر کرده است.

نکته ی تاسفبارتر در مورد فرماندار عزل شده بروجرد آن است که وی پس از واکنش رسانه ها به چنین اقدام زشتی ، به دروغ اعلام کرده که «لغو سفر سید حسن خمینی به لرستان بنا به خواست خودش بوده است»!

همچنین شنیده شده که استاندار لرستان به دلیل برخی «قصور» و «تقصیرها»، به شدت توبیخ شده است.

از سوی دیگر، شنیده شده سید حسن خمینی پس از اطلاع از چنین واکنشی از سوی دولت، با ارسال پیغامی به رییس جمهور و وزیر کشور، مخالفت صریح خود را با عزل فرماندار بروجرد اعلام کرده است. با این حال، یک منبع مطلع به خبرنگار «انتخاب» گفته که «چنین واکنش بزرگوارانه ای، تنها از بزرگانی چون حاج سید حسن خمینی برمی آید ، اما دولت هم به خاطر این اقدام اهانت بار به نوه بزرگوار امام (ره) و هم ارسال این پیام به جریان های افراطی - که دوران بی ادبی و توهین به بزرگان به اتمام رسیده - چنین تصمیمی گرفته است.

این در حالیست که در دولت های نهم و دهم ، اتفاقات مشابهی چون ماجرای ممانعت از سخنرانی سید حسن خمینی در حرم امام (ره) و همچنین سخنرانی دکتر علی لاریجانی در حرم حضرت معصومه (س) در دولت های نهم و دهم به وقوع پیوسته بود که با وجود تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری ، با برهم زنندگان و حاشیه سازان میدانی و پشت صحنه آن ، هیچ گاه برخورد جدی نشده است.

نظر شما چیست؟

تاکنون ۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


اگر این اتفاق صحت داشته باشد باید گفت واقعا این بزرگ منشی و سعه صدر فقط متعلق به خاندان پیامبر است و سید حسن فرزند به حق رسول خدا ست؛ همان کسی که در مقابل آزار و اذیت فرد یهودی، به هنگام بیماری به عیادتش رفت، سید حسن، حسن اخلاق شما همیشه به مردم ثابت شده، به کوری چشم بدخواهانتان همیشه سلامت باشید!
آقای فرماندار شما هم بخل و حسد وافر نهادینه شده در وجودتان قابل درمان نیست، جز اینکه فقط به خدا پناه ببرید البته اگر خداوند به شما توفیق دهد که بعید است، این رفتار شما و سپس دروغگویی بعد از آن جای تعجبی ندارد چون شما لایق همین گونه رفتارها هستید و این هم ثابت شده است به همه مردم، در تاریخ اسلام شمر و یزید و معاویه و عمر و ابوبکر و عثمان مشابه همین رفتارها را در مقابل خاندان پیامبر ص داشتند
ما در مقابل خوی شیطان صفت شما، فقط به خدا پناه می بریم، اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

۲ سال پیش   |   persavoosh   |     |  
۰