ظریف برگردد باید به کمیسیون امنیت برود/ برنامه جلسات کمیسیون امنیت مجلس در هفته آینده

فارس نوشت:

۶۷ نفر از نمایندگان مجلس وزیر امور خارجه را برای پاسخگویی به سؤالاتشان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت فراخواندند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است گزارش مسئولان صدا و سیما در ارتباط با تلویزیون تعاملی را استماع کنند.

بررسی لایحه تعیین حریم حفاظتی-امنیتی اماکن و تأسیسات کشور اعاده شده از شورای نگهبان، استماع گزارش بودجه سال ۱۳۹۳، استماع گزارش آب و استماع گزارش دبیرخانه کنگره بین‌المللی خطر جریان‌های تکفیری برای اسلام، مسلمین و جهان بشریت و راه‌های برون رفت از آن نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پاسخگوی سؤالات ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل، علی‌اکبر آقایی نماینده سلماس، سؤال مشترک ۱۲ نفر از نمایندگان، پرسش مشترک با ۴۰ نفر از وکلای ملت، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و همچنین سؤال مشترک با ۱۱ نماینده مجلس خواهد بود.

کارگروه روابط خارجی این کمیسیون یکشنبه آینده بررسی توافقنامه ژنو را با حضور مسئولان و کارشناسان ذی‌ربط بررسی می‌کند.

کارگروه اقتصاد مقاومتی نیز روز دوشنبه راهکارهای اجرایی نمودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

 

45503

کد N283161

خواندنی از سراسر وب