تاکید رهبر معظم انقلاب بر جامعیت و شخصیت بی‌نظیر و بی‌بدیل آیت‌الله مشکینی(ره)

رهبري,حضرت آيت‌الله خامنه‌اي

صبح امروز(پنج‌شنبه) متن بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری همایش بزرگداشت آیت‌الله مشکینی که در تاریخ 28 فروردین 1391 برگزار شده بود، در همایش بزرگداشت آن عالم مجاهد که در موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث قم برگزار گردید، از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر رهبر...

صبح امروز(پنج‌شنبه) متن بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری همایش بزرگداشت آیت‌الله مشکینی که در تاریخ 28 فروردین 1391 برگزار شده بود، در همایش بزرگداشت آن عالم مجاهد که در موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث قم برگزار گردید، از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی‌گلپایگانی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب قرائت شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران برگزاری این همایش، با اشاره به شخصیت بی بدیل و بی نظیر آیت‌الله مشکینی خاطرنشان کردند: مرحوم آیت الله مشکینی علاوه بر جهات علمی و اخلاقی و سیاسی و تقوایی، بسیار اهل ذوق و سلیقه بودند.

رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر جامعیت شخصیت آیت الله مشکینی و سوابق متمادی حضور ایشان در مبارزات انقلابی افزودند: شایسته است که از مرحوم آیت الله مشکینی تجلیل و آثار ایشان منتشر شود.

انتهای پیام

کد N282819