همایش بین‌المللی گفت و گو برای صلح، امنیت و حقوق بشر

حقوق بشر

فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد (UNIC) همایش بین المللی گفت و گو برای صلح، امنیت و حقوق بشر را به تاریخ بیست و پنجم اردیبهشت 1393 برگزار می کنند.

فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد (UNIC) به مناسبت روز جهانی تنوع فرهنگی برای گفت و گو و توسعه، همایش بین المللی گفت و گو برای صلح، امنیت و حقوق بشر را به تاریخ بیست و پنجم اردیبهشت 1393 برگزار می کنند. در این همایش بین المللی اساتید برجسته حقوق و روابط بین الملل از دانشگاه های معتبر دنیا حضور دارند. اساتید، پژوهشگران و دانشجویان می توانند در این برنامه به عنوان مستمع حضور داشته و با این اساتید دیدار و سوال های خود را طرح نمایند. به شرکت کنندگان گواهی حضور در برنامه اعطا می شود.

محورهای همایش
در این همایش به بحث درباره موضوعاتی مانند: گفت و گوی تمدنها و صلح، حقوق بشر در بستر گفت و گوهای میان فرهنگی، گفت و گوی تمدن ها و امنیت بین المللی، گفت و گو برای اصلاحات سازمان ملل متحد، جهانی شدن و صلح، بحران های جهانی و چالش های گفت و گو و هم اندیشی و گفت و گوی بین ادیان (یهود، مسیحیت و اسلام) پرداخته می شود.

شرایط و چگونگی ثبت نام
1. معرفی نامه از دانشگاه برای استادان دانشگاه
2. توصیه نامه برای دانشجویان از سوی استادان عضو هیات تحریریه یا مشاوران بین المللی فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور.

3. نامه درخواست به همراه 1 قطعه عکس، نشانی و شماره تماس.
4. واریز هزینه ثبت نام، کتاب و فصلنامه به مبلغ ششصد هزار ریال به حساب سیبا 0105434324008 بانک ملی یا به شماره کارت 6037991199529649 به نام فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) جهت کارت به کارت.

www.isjq.net

5252

کد N278777