معاون راهبردی رئیس جمهور خبر داد:

وجود 2906 طرح نیمه‌تمام در کشور / اولویت دولت اجرای پروژه‌های بالای 80 درصد پیشرفت

دولت

سیاست دولت تدبیر و امید به جای افزودن تعهدات بیشتر، به سرانجام رساندن طرح‌های نیمه تمام به منظور بهره‌مندی مردم از این پروژه‌ها است.

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی رئیس جمهور از وجود 2 هزار و 906 طرح نیمه‌تمام در کشورخبر داد و گفت: اولویت دولت اجرای پروژه‌های بالای 80 درصد پیشرفت است.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از پروژه مسیر سنندج ـ مریوان اظهار داشت: همه جای ایران به سازندگی نیاز دارد اما با توجه به محدودیت اعتباری، اولویت دولت تدبیر و امید اولویت‌بندی پروژه‌ها و طرح‌ها است.

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی خاطرنشان کرد: در همین راستا کمیته تخصصی تشکیل شده تا با اولویت‌بندی طرح‌ها در راستای اجرا و اتمام آن‌ها قدم‌های اساسی برداشته شود.

وی با اشاره به وجود 2 هزار و 906 طرح نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد، گفت: اولویت هدف‌گذاری ما اتمام پروژه‌های مهم با پیشرفت بالای 80 درصد است.

نوبخت افزود: سیاست دولت تدبیر و امید به جای افزودن تعهدات بیشتر، به سرانجام رساندن طرح‌های نیمه تمام به منظور بهره‌مندی مردم از این پروژه‌ها است.

به گفته وی این پروژه در کنار تعداد زیادی از پروژه‌های اولویت‌دار استان که از سوی استاندار مطرح شده از اولویت‌های دولت در تامین اعتبار و اتمام آن است.

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی تصریح کرد: سفر اخیر ما نیز به منظور ارزیابی رشد و پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها است و امیدواریم بتوانیم با منابع موجود و منابعی که در زمینه‌های متعدد تامین می‌شود هرچه زودتر شاهد اجرا و بهره‌برداری از این پروژه‌ها باشیم.

نوبخت با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به کردستان یک نگاه ویژه است، افزود: بدون شک سفرهای مسئولان دولت به استان و در سفر اخیر بنده نیز نشان‌دهنده تحقق این مهم است.

معاون برنامه‌ریزی و راهبردی در پایان یاد آور شد: سفر من به کردستان سفر معناداری است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های خاص و تامین اعتبارات ویژه زمینه تحقق توسعه و رفع مشکلات استان را فراهم کنیم.

کد N278691