نماينده زاهدان:

دولت ضمن پرداختن به مستضعفان جهان به مستضعفان زاهدان هم توجه کند

مجلس

نماينده زاهدان در مجلس شوراي اسلامي گفت: مشکلات فراوانی برای مستضعفان استان سیستان و بلوچستان به وجود آمده که در همین راستا دولت محترم باید ضمن پرداختن به مستضعفان جهان، به مستضعفان این استان هم توجه کند.

به گزارش خبرنگار پارلماني مهر، حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز دوشنبه مجلس، در اخطاری گفت: جمهوری اسلامی ایران در امور داخلی هیچ کشوری دخالت نمی‌کند و در عین حال از حقوق مستضعفین جهان دفاع خواهد کرد. مشکلات فراوانی برای مستضعفان استان سیستان و بلوچستان به وجود آمده که در همین راستا دولت محترم باید ضمن پرداختن به مستضعفان جهان، به مستضعفان این استان هم توجه کند.

شهرياری با اشاره به گروگان گرفتن شمشیرباز استان سیستان و بلوچستان يادآور شد: چند شب گذشته در درگان ایرانشهر عده‌ای وارد یک خانه شده و بعد از به  رگبار بستن اهالی آن خانه، بر روی اعضای خانواده بنزین ریخته و آنها را به آتش کشیدند.

اين نماينده مجلس به وضعيت نوبخت ديپلمات گروگان گرفته شده در يمن اشاره كرد و گفت: دیپلمات ما 340 روز در یمن اسیر است و همچنان شاهدیم همچنان وضعیت آقای دانایی‌فر مشخص نیست.

وی خطاب به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی! شما در شورای عالی امنیت ملی هستید، از وزارت خارجه بخواهید همه توان خود را صرف مسائل هسته‌ای نکرده و مباحث مرتبط با امنیت شهروندان نیز پیگیری کند. مسئله امنیت شهروندان از تمامی مسائل مهم‌تر است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار حسینعلی شهریاری گفت: حرف شما در جای خود درست است. باید از امنیت شهروندان دفاع کرد.
 

خواندنی از سراسر وب