تقدیر امام جمعه و استاندار ایلام از سفر رئیس‌جمهور

رييس‌جمهور,ايلام,حسن روحاني,سفر روحاني

استاندار ایلام و نماینده ولی‌فقیه در این استان با صدور پیامی مشترک، از رئیس‌جمهور بخاطر سفر به استان ایلام تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، پیام مشترک حجت‌الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی و محمدرضا مروارید به این شرح است:

«اکنون که به لطف الهی سفر پربرکت کاروان تدبیر و امید، به استان ایلام با موفقیت پایان یافته است، لازم می‌دانیم از جانب خود و به نیابت از آحاد مردم ولایتمدار و مهمان‌نواز استان ایلام از تشریف‌فرمایی ریاست محترم جمهور جناب دکتر روحانی و هیأت همراه تشکر و سپاسگزاری نماییم.

با استقبال پرشور و کم‌نظیر اقشار مختلف مردم از یار دیرین امام امت و مقام معظم رهبری و به نمایش گذاشتن صحنه‌هایی زیبا از وحدت و یکپارچگی مردم و مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی برگ زرین دیگری در دفتر سراسر افتخار این مرز و بوم افزوده گردید.

بدون شک دیدار شکوهمند رئیس محترم دولت با عامه مردم و حضور در بین اقشار مختلف و شنیدن مطالبات و خواسته‌های به حق آنان نشانه عزم دولت برای خدمتگزاری صادقانه از یک‌سو و دلبستگی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی دیگر است.

حضور هیأت محترم دولت در استان و بررسی زمینه‌ها و استعدادهای بالقوه مناطق مختلف از نزدیک، نوید دهنده برنامه‌ریزی مناسبی برای آینده استان خواهد بود.

برگزاری جلسه شورای اداری به ریاست رئیس‌جمهور محترم و اتخاذ تصمیم برای اجرای پروژه‌های مختلف در سطح استان از برکات دیگر این سفر بود.

ضمن سپاس از حضور تاریخی و به یادماندنی ریاست محترم جمهور، امیدواریم در آینده نزدیک با عنایت هیأت محترم دولت و پیگیری مسئولان، آثار و برکات این سفر میمون و مبارک در استان شهیدپرور ایلام بروز یابد و زمینه توسعه همه‌جانبه استان فراهم شود.»

انتهای پیام

کد N278259