آیت‌الله علوی‌گرگانی:

سوغات غربی‌ها ترویج هم‌جنس‌بازی است

مرجع تقليد,مراجع تقليد,آيت‌الله العظمي علوي گرگاني

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: سوغات غربی‌ها که خودشان را عقلای عالم می‌دانند ترویج هم‌جنس‌بازی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکر 27 محمد رسول‌الله (ص) با اشاره به آیاتی از قرآن اظهار کرد: امروز نیروهای این لشکر ارزشمند، حافظ انقلاب هستند، مراقب باشید و نگذارید این نقش را از دست شما خارج کنند.

وی با بیان این‌که «خداوند مژده پیروزی و اجر به محافظان دین داده است» افزود: کسانی که ایمان داشته و ایمان را با عمل صالح حفظ می‌کنند، شایسته تقدیر هستند.

این استاد خارج فقه حوزه علمیه گفت: کسانی که انقلاب ‌کردند، نباید بگذارند این انقلاب از دست مؤمنین دربیاید، همان‌طوری که امیرالمؤمنین (ع) می‌فرمایند مرید واقعی باید پافشاری بر حق داشته باشند، دست از ایمان نفاق و ظاهری بردارند.

علوی‌گرگانی بیان کرد: باید اعتقاد و عمل صالح نسبت به باورهای دینی خود داشته باشیم. همه باید بدانند؛ که خداوند بهشت را بدون داشتن ایمان واقعی به کسی نخواهد داد و اگر واقعاً معتقد هستیم باید مطیع فرمان رهبری و مراجع باشیم.

این استاد خارج فقه حوزه علمیه گفت: مراقب باشیم سرمایه‌هایی که خون شهدا به دست آورده‌اند از دست نرود.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، علوی‌گرگانی با بیان این‌که «عفاف و حجاب و استقلال همه از دستاوردهای خون شهدا است» افزود: عده‌ای می‌گویند، بگذارید آزادی باشد، اگر آزادی باشد پس حجاب و عفاف چه می‌شود؟ درصورتی‌که سوغات غربی‌ها که خودشان را عقلای عالم می‌دانند ترویج هم‌جنس‌بازی است.

این استاد خارج فقه حوزه با بیان این‌که «اگر امام زمان (عج) ظهور کنند، وضعیت خیابان‌ها را ببیند آیا کارهای ما را قبول خواهند کرد» بیان کرد: قرآن تأکید می‌کند که زنان صدای خود را بلند نکنند مبادا فرومایگان چشم طمع داشته باشند، آن‌وقت عده‌ای می‌گویند، مردم آزادانه هرکاری خواستند انجام دهند، آیا پیغمبر بیشتر از ما می‌دانست و یا شما بیشتر می‌دانید؟

انتهای پیام

کد N276772