نتانیاهو درصدد حذف کامل پست ریاست رژیم صهیونیستی است

سیاسی

وزیر داخلی رژیم صهیونیستی فاش کرد که بنیامین نتانیاهو درصدد است پست ریاست رژیم صهیونیستی را به صورت کامل ظرف چند ماه حذف کند و وی به همین دلیل در تلاش است تا انتخابات جهت تعیین رئیس رژیم صهیونیستی را به تعویق بیندازد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه رای الیوم عربستان، جدعون ساعر، وزیر داخلی رژیم صهیونیستی در صفحه خود در پایگاه ارتباط اجتماعی فیس‌بوک اعلام کرد که وی به شدت با هرگونه تلاش جهت به تعویق انداختن زمان انتخاب رئیس رژیم صهیونیستی یا حذف پست ریاست این رژیم مخالف است.

این مقام رژیم صهیونیستی عنوان داشت که با هر گونه تلاش برای به تعویق انداختن برگزاری انتخابات جهت انتخاب رئیس رژیم صهیونیستی که قرار است چند هفته دیگر برگزار شود و همچنین با حذف پست ریاست این رژیم مخالفت خواهد کرد.

وزیر داخلی رژیم صهیونیستی تصریح کرد که در بحبوحه معرکه نمی‌توان اصول بازی را تغییر داد که این سخنان وی انعکاس گسترده‌ای در رسانه‌های عبری زبان داشت.

پیشتر شیمون پرز، رئیس رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که سه سال قبل به توافق‌هایی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دست یافته است که در پی آن دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی این اظهارات را تکذیب کرد.

پرز گفته بود که به توافق‌هایی با محمود عباس دست یافته اما نتانیاهو مانع از این تلاش‌ها شده است.

انتهای پیام

کد N276610