نماینده ولی فقیه بسیج:

هر حرکتی که مجد و عظمت امام را بشکند، حرکت ضدانقلابی است

سازمان بسيج مستضعفين,امام خميني ره

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: رهبر ما از ما می‌خواهد که مراسم بزرگداشت امام(ره) را با شکوه برگزار کنیم و هرگونه حرکتی که مجد و عظمت این مراسم را بشکند، یک حرکت ضدانقلابی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، همایش قرارگاه شهید فهمیده به منظور هماهنگی برای برگزاری مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام، صبح امروز (یکشنبه) با حضور برخی مسئولان کشوری و کمیته‌های ملی و استانی قرارگاه شهید فهمیده برگزار شد.

در این مراسم سردار کاظمینی فرمانده قرارگاه شهید فهمیده،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، سردار ذوالقدر جانشین قرارگاه شهید فهمیده،‌ رئیس پلیس راهور تهران، محمدعلی انصاری دبیر کمیته اجرایی ستاد بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام(ره) و نجار نماینده وزیر کشور در ستاد بیست و پنجمین سالگرد رحلت حضرت امام(ره) حضور داشتند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در بخشی از این مراسم با تاکید بر لزوم برگزاری باشکوه مراسم بزرگداشت امام خمینی(ره)، گفت: آن چیزی که برای مقام معظم رهبری در چنین مراسمی اهمیت دارد، این است که به اندازه مجد و عظمت امام(ره) مراسم باعظمت باشد و نظم در آن جاری شود. هرگونه حرکتی که مجد و عظمت امام را بشکند، یک حرکت ضدانقلابی است.

تویسرکانی همچنین با اشاره به خبر لغو سخنرانی نوه امام در دانشگاه، اظهار کرد: هفته پیش خبری مبنی بر لغو سخنرانی سیدحسن خمینی در دانشگاه پخش شد که این خبر از اساس کذب است و معلوم است که یک تیم خبری دارد خبرسازی می‌کند. چقدر هم بر روی این خبر تاکید شد و آن را تحلیل کرد. این نشان می‌دهد که دشمن دارد تلاش می‌کند حاکمیت دوگانه‌ای در کشور القا کند. ما وظیفه داریم به همگان نشان دهیم که نظم، وحدت و شکوه مورد نظر رهبری را انجام می‌دهیم.

ادامه دارد...

کد N276506