بیرانوند: لایحه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید بازنگری شود

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پیش‌نویس لایحه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تدوین شد که جای تقدیر دارد اما باید توجه داشت در ادامه راه از تعریف‌های غرب‌گرایانه برای پیشرفت اسلامی پرهیز شود و برخی از بخش‌های این لایحه مورد بازنگری قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بیرانوند طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: لازم است به این لایحه موضوعاتی در حوزه استحکام نظام خانواده، کنترل تورم و ایجاد مانع برای ایجاد فاصله طبقاتی گنجانده شود.

وی در تذکری به رئیس جمهور، وزیر رفاه و وزیر اقتصاد تصریح کرد: طبق قانون یارانه نقدی نباید به پولدارها تعلق گیرد اما شما در حال حاضر یارانه را به همه تقدیم می‌کنید و باید توضیح دهید منابع آن از کجا قابل تامین است و من به مسئولین متذکر می‌شوم که نگران وضع برخوردارها و سرمایه‌داران نباشید و سهم تولید و بهداشت و درمان را از یارانه‌های آنان جدا کنید و ما بقی را به محرومین پرداخت نمایید.

نماینده مردم بروجرد در تذکر دیگر خود خطاب به رئیس جمهور خواستار حفظ اقتدار و عزت مقابل دشمنان و صیانت از مرزهای فرهنگی، علمی و اقتصادی کشور در مقابل دشمنان شد و گفت: از رئیس جمهور می‌خواهم ضمن عمل به وظایف خود که همان حل مشکلات مردم است، از دامن زدن به حاشیه‌ها پرهیز کند.

انتهای پیام

کد N276290