سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت خبر داد،

لایحه تقسیمات کشوری به زودی به مجلس می‌آید

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت از برگزاری جلسه مشترک فراکسیون رهروان ولایت با وزیر کشور و معاونان پارلمانی وعمرانی وی در جلسه صبح امروز خبر داد و افزود: براساس گفته رحمانی فضلی لایحه تقسیمات کشوری به زودی مجلس ارسال می‌شود

صفر نعیمی رزم در گفت‌وگو با خبرنگرا پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: جلسه شورای مرکزی سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت صبح امروز با حضور وزیر و معاونان پارلمانی و عمرانی زویر کشور برگزار شد.

نماینده مردم آستارا با اشاره به مباحث مطرح شده از سوی همفکرانش گفت: دوستان نظرات خود در حوزه‌های مختلف به ویژه وظایف و مسوولیت کشور از جمله تقسیمات کشوری، اهل تعامل بودن استانداران و فرمانداران، تقویت ارتقای شهرداری‌ها،‌ توزیع عادلانه اعتبارات و توسعه متوازن در سراسر کشور نقطه نظرات خود را بیان کردند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به سخنان رحمانی فضلی گفت: وزیر کشور در این جلسه تاکید کرد اساس کار دولت و وزارت کشور بر تعامل با کشور است وی تاکید کرد: بسیاری از مسائل مطرح شده در جلسه امروز در حال پیگیری و دنبال شدن است. در حوزه تقسیمات کشوری نیز لایحه مربوطه در دولت تهیه شده و در حال نهایی شدن است.

نعیمی رزم تصریح کرد: وزیر کشور همچنین بر تقویت اعتبارات شهرداری‌ها به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کرد.

انتهای پیام

کد N275913