بازگشت طرح حضور کمیته امداد در شورای اشتغال به کمیسیون اجتماعی

مجلس

در ادامه بهارستانی ها با 135 رأی موافق، 38 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 220 نماینده حاضر در جلسه با ارجاع این طرح به کمیسیون اجتماعی مجلس موافقت کردند.

نمایندگان مجلس با ارجاع طرح حضور کمیته امداد به‌عنوان عضو شورای عالی اشتغال در این شورا به کمیسیون اجتماعی با هدف اصلاح مواردی از این طرح موافقت کردند.

به گزارش ایلنا، نمایندگان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با ارجاع طرح حضور کمیته امداد در شورای عالی اشتغال به کمیسیون اجتماعی مجلس موافقت کردند.

در این طرح که قرار بود کمیته امداد امام خمینی (ره) به دلیل دارا بودن تجربه درخصوص توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش خود با ایجاد اشتغال در روستاها و شهرهای زیر 20 هزار نفر به سایر اعضای شورای عالی اشتغال در این شورا عضویت یابد، با رأی نمایندگان با هدف اصلاح برخی موارد به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شد.

محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس مجلس با بیان اینکه تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی پیشنهاد اضافه شدن سازمان بهزیستی را به این طرح داده بودند، گفت: از آنجایی که پیشنهاد این دسته از نمایندگان شفاهی بوده و کتبی نبوده است و بنابراین می‌بایست در کمیسیون بررسی شود، برای ارجاع این طرح به کمیسیون رأی‌گیری می‌کنیم.

در ادامه نمایندگان با 135 رأی موافق، 38 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 220 نماینده حاضر در جلسه با ارجاع این طرح به کمیسیون اجتماعی مجلس موافقت کردند.

کد N275682