یک فعال دانشجویی: سود تخریب‌گران بی‌شناسنامه در گرو عقب‌ماندگی کشور است

تخريب,دانشجويي,تشكل دانشجويي,نقد و انتقاد

مسئول روابط عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب گفت: سود مالی کسانی که بی‌شناسنامه و با پشتیبانی عده‌ای دست به تخریب دیگران می‌زنند، در گرو عقب‌ماندگی کشور است.

کیا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: زمانی که فردی سعی می‌کند با ارائه راهکاری فرم مساله‌ای را به مدل آرمانی مدنظرش نزدیک کند، نقد انجام داده است اما اگر بدون ارائه راهکار مثبت فقط ایراد بگیرد، شاید در ظاهر مشغول نقد باشد اما عملاً در حال تخریب کردن است.

وی با بیان اینکه "تمام تخریب‌ها از طرف گروه‌های بی‌شناسنامه نیست"، تاکید کرد: بسیاری از تخریب‌گران، گروه‌ها یا افراد حقیقی هستند و آنهایی هم که بی‌شناسنامه سعی در تخریب و نابودی دارند، نمی‌خواهند روابط و هویتشان فاش شود. اینکه این افراد از کجا تغذیه می‌شوند، به گروه‌هایی بازمی‌گردد که از عقب‌افتادگی کشور سود می‌برند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: از دید مردم، کسی که به صلاح کشورش کار نمی‌کند، مذموم است. پس این افراد سودجو خود را پنهان می‌کنند تا رابطه‌ ظاهری خود با مردم و مسئولان را حفظ کنند.

وی همچنین با اشاره به عملکرد مسئولان در قبال تخریب‌گران، گفت: اگر مسئولان در قبال تخریب‌گران واکنش نشان دهند، همان کاری را کرده‌اند که آنان برای مظلوم‌نمایی احتیاج دارند؛ پس سکوت یا عکس‌العمل غیرمستقیم بهترین واکنش از طرف دولت است چراکه با برخورد مستقیم و قاطع، تخریب‌گران می‌توانند فقدان آزادی بیان در کشور را بهانه کنند.

انتهای پیام

کد N275554

خواندنی از سراسر وب