کمال‌وندی به ایلنا خبر داد:

برگزاری مذاکرات کارشناسان سازمان انرژی اتمی و آژانس در 22 اردیبهشت در وین

سیاست خارجی,مذاکرات هسته‌ای,بهروز کمال‌وندی,مذاکرات سازمان انرژی اتمی و آژانس,سازمان انژری اتمی

در جریان این سفر موضوعات مرور شد و بازرسان از معدن ساغند و کارخانه اردکان بازدید کردند و در مجموع نظر ما این است که ایران و آژانس هم اکنون در مسیر مورد نظر در حال حرکت هستند.

سخنگوی سازمان انرژی اتمی از برگزاری جلسه کارشناسی بین مسئولان سازمان انرژی اتمی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در روز 22 اردیبهشت خبر داد.

بهروز کمال‌وندی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره سفر روزهای اخیر بازرسان آژانس انرژی اتمی به ایران گفت: در جریان این سفر موضوعات مرور شد و بازرسان از معدن ساغند و کارخانه اردکان بازدید کردند و در مجموع نظر ما این است که ایران و آژانس هم اکنون در مسیر مورد نظر در حال حرکت هستند.

معاون راهبردی سازمان انرژی اتمی با اشاره به تایید خبر توافق ایران و آژانس بر سر مساله رهیافت پادمانی اراک اظهار داشت: در این باره خیلی وارد جزئیات نمی‌شویم اما درخصوص نحوه گزارش‌دهی ایران و نوع نظارت آژانس بر این تاسیسات تصمیم‌گیری شد.

کمال‌وندی در خصوص زمان برگزاری زمان مذاکرات کارشناسان سازمان انرژی اتمی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خاطرنشان کرد: این مذاکرات در روز 22 اردیبهشت و به مدت یک روز در وین برگزار می‌شود.

کد N274584