اظهارنظر جدید نعمیه اشراقی در فیسبوک

نعیمه اشراقی

نعمیه اشراقی ، نوه امام (ره) که پست ها و عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کند در سال گذشته حرف و حدیث های بسیاری به همراه داشت.

به گزارش آفتاب به نقل از هشت صبح، نعمیه اشراقی ، نوه جنجالی امام (ره) که پست ها و عکس هایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کند در سال گذشته حرف و حدیث های بسیاری به همراه داشت در فیسبوک خود نوشت:

نیک آهنگ کوثر در سایت فیلتر شده ى خودنویس برضد بسیارى از شخصیت هاى این کشور مى نویسه ، اما نمیدونم چرا هروقت مقاله اى برضد من مینویسه رسانه هاى اصولگرایى که خود را دوستدار نظام و امام میدانتد عینا مطالبش را چاپ مى کنند و براى خالى نبودن عریضه دو جمله نصیحت به من هم اضافه مى کنند، من مى خوام ازشون بپرسم سایت خودنویس را چندنفر مى خوانند و وقتى سایتهاى داخلى به آن مى پردازتد چندنفر مى ببینند ، در حالیکه نوک تیز حمله ى نیک آهنگ طرف امام است و نه من، و این سایتها عینا چاپ مى کنند ، غیر از این است که هر دو یک هدف را دنبال مى کنند!

من که از وقتى قدم در این راه گذاشتم مى دانستم فحش خوردن، توهین و ... دارد وقتى فحش مى خورى یعنى زنده اى و من باکیم نیست اما در عجبم از خبرگزاریهاى اصولگراى طرفدار این انقلاب ونظام و امام!
کد N273939