عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام:

امام(ره) می‌گفت که اتهام‌زنندگان با سند حرف بزنند/مردم فریب تخریب‌گرها را نمی‌خورند

تخريب,امام خميني ره ,مجمع نيروهاي خط امام

یک عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام گفت: عده‌ای که در انتخابات اخیر ریاست جمهوری شکست خوردند، برای بازیابی خود به تخریب دولت روی آورده‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم مهرزاد صدقیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه "تخریب‌کنندگان دولت گمان می‌کنند مردم اطلاعات کافی ندارند و مواضع آنها را قبول می‌کنند و از دولت دل می‌برند"، اظهار کرد: این عده باید بدانند که مردم با این تخریب‌ها اعتماد خود را به دولت از دست نمی‌دهند.

وی در ادامه افزود: مردم اکنون متوجه شده‌اند که در هشت سال گذشته اقتصاد، فرهنگ و مذهب جامعه دچار تخریب شد و عده‌ای امور را در اختیار داشتند که راه و کار را بلد نبودند؛ به طور مثال مردم مشاهده کردند که سهام عدالت یا هدفمندی یارانه‌ها نتیجه عکس داشت.

این فعال سیاسی ادامه داد: ما اکنون در اتاقی زندگی می‌کنیم که این اتاق در هشت سال گذشته تخریب شده و ما اجازه ترک این خانه را نداریم و باید آن را تعمیر کنیم. مسلماً برای اصلاح این خانه هزینه‌هایی باید پرداخت شود اما کسانی که این خانه را تخریب کردند، به دنبال این هستند که اجازه ندهند این خانه اصلاح شود.

صدقیانی با بیان اینکه "مردم آگاه هستند و فریب مواضع این افراد را نمی‌خورند"، تصریح کرد: عده‌ای دیگر که دولت را تخریب می‌کنند، در هشت سال گذشته هم از توبره خوردند و هم از آخور. دزدی‌های فراوانی در هشت سال گذشته توسط یک عده رخ داد و آنها اکنون می‌ترسند که در دولت یازدهم منافع آنها از بین برود پس به تخریب دولت روی آوردند.

این عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: اکنون کشور از نظر اقتصادی و بهداشتی و درمانی در وضعیت مناسبی به سر نمی‌برد و دولت به دنبال این است که راه قانونی برای نجات کشور و همچنین اقناع غرب پیدا کند اما این عده مدام حرف می‌زنند و حرف زدن هم هزینه‌ای ندارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین با اشاره به اینکه "مملکت در دوران هشت سال حاکمیت همین عده تخریب شد"، خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در اوایل انقلاب در مقابل موج اتهام‌زنی منافقان اظهار می‌کرد که آنها باید با سند مواضع خود را اعلام کنند. امام(ره) می‌گفت آنها باید موارد اتهامی خود را مشخصاً بیان کنند. اکنون نیز عده‌ای مدام دولت را تحت فشار قرار می‌دهند و اتهاماتی علیه دولت مطرح می‌کنند. آنها می‌خواهند که متن مذاکرات فاش شود و این در حالی است که در مذاکرات بین‌المللی چنین امری غیرممکن است.

صدقیانی در پایان با بیان اینکه "این عده معتقدند که غرب باید پرچم تسلیم خود را بالا ببرد"، گفت: این اتفاق هیچ‌وقت اتفاق نخواهد افتاد زیرا حتی صدام هم چنین کاری نکرد. آنها سر تسلیم فرود نمی‌آورند و ما باید حق خودمان را از آنها بگیریم، نه اینکه به دنبال تسلیم کردن آنها باشیم.

انتهای پیام

کد N273634