نماینده سمنان در مجلس: به حاشیه بردن دولت کار درستی نیست

نماینده,خسروی

سمنان - ایرنا - نماینده مردم شهرستانهای سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : به حاشیه بردن دولت کار درستی نیست.

ˈ علیرضا خسروی ˈ در جمع نماز گزاران جمعه سمنان با تاکید بر لزوم حمایت از دولت افزود : دولت با مشکلات اقتصادی مواجه است و مطرح کردن مسایل حاشیه ای از جمله نبش قبر کردن موضوع شیر و خورشید کار درستی نیست.

وی از اجرای طرح جامع نظام سلامت توسط دولت تقدیر کرد و گفت : تلاش دولت برای کاهش هزینه های درمانی مردم در نظام سلامت جای تقدیر دارد.

خسروی به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت : در نوروز امسال 700 هزار نفر از ایرانیان به خارج از کشور سفر کردند که 200 هزار نفر آنها به کشور ترکیه سفر داشتند و این امر باعث خروج 500 میلیون دلار ارز از کشور شده است.

وی افزود: در شرایطی که در مشکلات اقتصادی قرار داریم و بر اقتصاد مقاومتی تاکید می شود باید به جای سفرهای خارجی این سفرها در داخل کشور انجام شود.

خسروی همچنین به برگزاری کنگره سرداران و سه هزار شهید استان سمنان در سال جاری شاره کرد و گفت : از رییس جمهوری برای شرکت در این کنگره دعوت شده است.

نماینده سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در ادامه گزارشی در زمینه مسایل کمبود آب ، طرح ساخت سد فینکس ، مسایل صنعتی و معدنی ، پروژه های راه سازی و ناتمام به مردم ارایه داد.

599/608 / 1495
کد N272779