عضو کمیته تحقیق وتفحص: به هربخشی سر می زنیم، مورد مسئله داری می بینیم

خانه ملت نوشت:

عضو کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران، با تاکید بر اینکه در پرونده تفحص از بنیاد شهید عمده مشکلات مربوط به سوء مدیریت است، گفت:‌ درصدد هستیم بخشی از این گزارش را در بسته‌ای محرمانه به دستگاه قضا ارسال کرده تا مورد بررسی قرار گیرد.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در تشریح آخرین وضعیت پرونده تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: در جریان بررسی این پرونده به هر بخشی ورود می کنیم مورد خاص یا مساله‌داری در آن می‌یابیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: با توجه به فرمایشات حضرت امام (ره) دستگاه بنیاد شهید متولی افضل‌ترین انسان‌ها بوده بنابراین ممکن است اعلام موارد مساله‌داری که از این تحقیق و تفحص به دست ما رسیده ضربه بدی به این قشر وارد ‌کند زیرا مطالبی که از این پرونده استخراج شده حتی برای ما نیز که چندین بار آن را مرور کردیم تلخ و گزنده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از اینکه در بررسی پرونده تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگرلن عمده مشکلات مربوط به سوء مدیریت است، گفت: با وجود آنکه قانون به صراحت اعلام کرده که گزارش تحقیق و تفحص در صحن ارایه شود اما به دلایل ذکر شده درصدد هستیم بخشی از این گزارش را در بسته ای محرمانه به دستگاه قضا ارسال کنیم تا مورد بررسی قرار گیرد.

او درباره زمان ارایه این پرونده به صحن مجلس، گفت: بدون‌شک هم‌اکنون زمان تکمیل این پرونده به اتمام رسیده اما نمی‌توانیم از یکسری مسایل عبور کنیم؛ اکنون در حال بررسی مواردی هستیم که کشف شده و در تلاش برای بررسی همان موضوعات هستیم.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: اکنون قصد نداریم به سراغ مطالب جدیدی در تفحص از بنیاد شهید برویم زیرا همان موضوعات قبلی نیز به سختی قابل جمع کردن است.


17231

 

کد N272615