محمد خاتمی در پیامی به گردهمایی بنیاد امید ایرانیان:

جوانان نسبت به هویت ایرانی اسلامی خود بیندیشند و آن را تقویت کنند

محمد خاتمی,کانون توحید

تهران- ایرنا- محمد خاتمی طی پیامی به اولین گردهمایی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان اعلام کرد، جوانان عزیز با احساس مسوولیت نسبت به دین و انقلاب و کشور و مردم، باید آگاهی و اطلاعات خود را از ایران و جهان بالا ببرند و نسبت به هویت ایرانی اسلامی خود بیندیشند و در صدد تقویت آن باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، خاتمی در پیام خود به نخستین گردهمایی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان که بعدازظهر امروز پنج شنبه در کانون توحید تهران برگزار شد، ابراز امیدواری کرد که این بنیاد منشا خیر و برکت در عرصه حیات اجتماعی کشور باشد.

رییس جمهوری اسبق در پیام خود با اشاره به اینکه « تشکیل شاخه جوانان این بنیاد و گردهمایی آنان مبارک و موجب امیدواری بیشتر در پویایی عرصه فکری، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور است»، آورده است: عرصه ای که نشاط آن منوط به حضور متفکرانه، مسوولانه و امیدوارانه نسل جوان فرهیخته است امری که رویکرد اساسی انقلاب اسلامی هم به سوی آن بوده است.

این پیام حاکی است: جوانان باید با درک این مساله که در جمهوری اسلامی محور و مدار مردمند (مردمی صاحب حق و البته صاحب مسوولیت) در جهت تحقق آرمان های والای انقلابی یعنی تقویت پایه ها و روابط اجتماعی براساس عدالت، حرمت و کرامت انسان و آزادی مسوولانه و با هدف پیشرفت همه جانبه و توسعه سیاسی، علمی و فرهنگی و اجتماعی در جامعه برآیند.

خاتمی در پایان پیام خود آورده است: «امیدوارم روز به روز شاهد بازتر شدن فضا و ایجاد امنیت بیشتر برای فعالیت های اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در جامعه باشیم.»

سیام(3)**1058**ج.م**م.ب ** 1418
کد N271749