پیام وحدت وزیر اطلاعات: اصلاح طلب و اصولگرا فرزندان این کشورند

تسنیم نوشت:

وزیر اطلاعات در جمع مردم دهستان دشت گفت: اصلاح‌طلب و اصول‌گرا همه فرزند مملکت هستند و هر کدام توانایی کار داشته باشند به آنها میدان کار داده می‌شود.

محمود علوی در جمع مردم دهستان دشت‌عباس با بیان اینکه همه در جمهوری اسلامی صاحب خانه هستند و هیچ کس میهمان نیست گفت: همه باید از خانه خود مواظبت کنیم.

او گفت: اصلاح‌طلب و اصول‌گرا همه فرزند مملکت هستند و هر کدام توانایی کار داشته باشند به آنها میدان کار داده می‌شود.
در این دیدار که با قرائت اشعار عربی توسط شاعران عرب‌زبان در وصف نظام و مقام معظم رهبری آغاز شد، علوی با ابلاغ سلام ریاست جمهور به مردم دشت‌عباس گفت: امنیت و نشاندن لبخند بر لبان مردم از وظایف نظام است که در این رابطه با توجه به توصیه‌ها و روایات متعدد کوشش می کنیم.

علوی گفت: ما به عنوان خدمت‌گذار در وزارت اطلاعات و به عنوان سربازان گمنام امام زمان (عج) و ولی امر مسلمین هدف اساسی‌ ما این است که مردم هم دلخوش باشند و هم امنیت داشته باشند تا فرزندان‌ ما بتوانند با دلگرمی، رشد علمی داشته باشند و به مراتب عالی برسند.
او که در بخشی از صحبت‌های خود به زبان عربی در جمع عرب‌زبان دشت عباس ایراد کرد، ادامه داد: عرب‌های دشت عباس و خوزستان در پاسداری از مرزها امتحان خود را پس داده‌اند و فرزندان آنها افتخارات زیادی برای نظام آفریده‌اند که ما نیز سعی می‌کنیم که این زمینه را فراهم کنیم که فرزندان این خطه نیز رشد کنند.
وزیر اطلاعات گفت: در جمهوری اسلامی مردم باید امنیت و آرامش داشته باشند و خیالشان راحت باشد و چتر حمایت حکومت اسلامی را روی سر خود احساس کنند و احساس ترس و نگرانی نداشته باشند زیرا این با طبیعت اسلامی و حکومت سازگار نیست.

او در پایان با بیان اینکه همه مطالبات مردم دشت عباس را پیگیری خواهم کرد، گفت: در رابطه با ارتقای دهستان دشت عباس به بخش دشت عباس با وزیر کشور صحبت خواهم کرد و در هیئت دولت نیز از آن دفاع می کنم.
در ابتدای این دیدار یکی از روحانیون محلی به نمایندگی از مردم دشت عباس با خیر مقدم به وزیر اطلاعات درخواست‌های مردم این دهستان را از جمله ایجاد منطقه ویژه اقتصادی دشت عباس بیان کرد.


23231

 

کد N270447