۰
با حضور امیر سرتیپ اسماعیلی

مرکز آموزش درجه‌داری قرارگاه پدافند هوایی ارتش آغاز به کار کرد

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء,فرمانده قرارگاه پدافند هوايي ارتش

مرکز آموزش درجه‌داری اراک وابسته به قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران در رسته‌های عمومی و تخصصی آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با اعلام این خبر گفت: پس از افتتاح دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) که افسران را در تخصص‌های مختلف پدافند هوایی آموزش می‌دهد، مرکز آموزش درجه‌داری اراک برای آموزش و تربیت سطوح درجه‌داری در رسته‌های عمومی و تخصصی‌آموز شروع به کار کرد.

وی ادامه داد: آموزش و تأمین نیاز به کارکنان پدافند هوایی در سطوح میانی در گذشته توسط مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی انجام می‌شد که لازم بود یک مرکز آموزش مخصوص رسته‌ها و تخصص‌های پدافندی ایجاد و تأسیس شود و به یاری خداوند این مهم با آغاز به کار مرکز آموزش درجه‌داری اراک به انجام رسید.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) در پایان اظهار کرد: جوانان برومند کشور پس از اخذ مدرک تحصیلی دیپلم می‌توانند با شرکت در آزمون‌های ورودی مرکز آموزش درجه‌داری قرارگاه پدافند هوایی نسبت به تحصیل در این مرکز و استخدام در قرارگاه پدافند هوایی اقدام کنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.