با حضور امیر اسماعیلی:

مرکز آموزش درجه‌داری قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) آغاز به کار کرد

سیاست داخلی

آموزش و تامین نیاز به کارکنان پدافند هوایی در سطوح میانی در گذشته توسط مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی انجام می شد که لازم بود یک مرکز آموزش مخصوص رسته ها و تخصص های پدافند ی ایجاد و تاسیس شود و به یاری خداوند این مهم با آغاز به کار مرکز آموزش درجه داری اراک به انجام رسید.

مرکز آموزش درجه‌داری قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) اراک در رسته‌های عمومی و تخصصی آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده این قرارگاه، گفت: پس از افتتاح دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) که افسران را در تخصص های مختلف پدافند هوایی آموزش می دهد مرکز آموزش درجه داری اراک برای آموزش و تربیت سطوح درجه داری در رسته های عمومی و تخصصی آموز شروع به کار کرد.

اسماعیلی اظهار داشت: آموزش و تامین نیاز به کارکنان پدافند هوایی در سطوح میانی در گذشته توسط مرکز آموزش های هوایی شهید خضرایی انجام می شد که لازم بود یک مرکز آموزش مخصوص رسته ها و تخصص های پدافند ی ایجاد و تاسیس شود و به یاری خداوند این مهم با آغاز به کار مرکز آموزش درجه داری اراک به انجام رسید.

وی در پایان افزود: جوانان برومند کشور پس از اخذ مدرک تحصیلی دیپلم می توانند با شرکت در آزمون های ورودی مرکز آموزش درجه داری قرارگاه پدافند هوایی نسبت به تحصیل در این مرکز و استخدام در قرارگاه پدافند هوایی اقدام کنند.

کد N270276