نماینده مردم ساوه در مجلس:

تیم مذاکره کننده دلاورانه با گام های استوار در دور جدید مذاکرات حضور یابد

نطق میان دستور

تهران – ایرنا - نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه دور جدید مذاکرات هسته ای از هیات مذاکره کننده می خواهیم دلاورانه با گام های استوار در دور جدید مذاکرات حضور یابند.

به گزارش خبرنگارسیاسی ایرنا، شهلا میرگلوبیات در نطق میان دستور خود امروز (چهارشنبه) در مجلس شورای اسلامی گفت: از تیم مذاکره کننده می خواهیم تا در راستای تحقق اهداف عالیه ملت بزرگ ایران، نظام اسلامی و رهبرمعظم انقلاب ذره ای از حقوق حقه ملت شریف چشم پوشی نکند .

وی در ادامه به ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود: پس از ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب ما شاهد آن بودیم که بخش های مختلف کشور آمادگی خود را برای اجرای این سیاست ها اعلام کردند انتظارما نمایندگان از دستگاه های دولتی این است در اجرای این سیاست ها در کشور که گام بلندی در جهت خودکفایی و مقابله با هرگونه تهدیدات است را تنها به ذکر عنوان و چاپ بروشور یا مقاله بسنده نکنند چرا که باید این سیاست ها هر چه زودتر عملیاتی و اجرایی گردد.

این عضو کمیسیون بهداشت در مجلس به طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت که در هفته جاری شاهد اجرای آغاز آن در سراسر کشور بودیم نوید خوبی از برنامه های دولت برای کاهش هزینه درمانی بیماران و در عین حال خدمات رسانی مناسب به افراد کم درآمد جامعه را می دهد.

میرگلوبیات گفت: انتظار می رود مسوولین وزارت بهداشت در اجرای این طرح بزرگ ملی نظارت کافی برای وصول نتایج بهتر و رسیدن به اهداف حوزه سلامت را به کار گیرند.

ادامه دارد....

سیام**1058 ** 1418
کد N269429