نماینده فلاورجان: خشکسالی استان اصفهان را نابود کرده است

سیاسی

نماینده مردم فلاورجان در مجلس اظهار کرد: خشکسالی استان اصفهان را نابود کرده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدناصر موسوی لارگانی در تذکری در جلسه علنی امروز مجلس گفت: دکتر لاریجانی در سفر به استان اصفهان به مردم قول دادند مشکل آب زاینده‌رود را با تشکیل کارگروهی ویژه مورد بررسی و پیگیری قرار دهند اما در حال حاضر چند ماه از این سفر می‌گذرد و مردم مدام از ما در این باره سوال می‌کنند.

وی ادامه داد: مردم حقیقتا با مشکل آب شرب مواجه هستند که حتما باید مورد پیگیری قرار گیرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس همچنین به مشکل بیکاری در حوزه انتخابیه خود نیز اشاره کرد.

موسوی لارگانی در ادامه اظهار کرد: ما باید خودمان از قوانین مجلس پیروی کنیم و اجازه ندهیم قانون مصوب عمل نشود. در مجلس هشتم قانون تقسیمات کشوری اصلاح و قرار شد روستاهایی که بالای سه هزار و 500 نفر جمعیت دارند به شهر ارتقا پیدا کنند.

این نماینده مجلس افزود: در دولت قبل مصوبات زیادی به تصویب رسیده که روستاهایی تبدیل به شهر شوند اما در حال حاضر آقای رحمانی فضلی وزیر کشور علنا و رسما می‌گویند می‌خواهند لایحه‌ای بیاورند که همین موضوع جلوی قانون را گرفته و مصوبات اجرا نمی‌شوند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: اگر متولی از امامزاده حمایت نکند، نمی‌توان از سایرین نیز انتظاری داشت بنابراین اگر اصلاحیه‌ای آورده شد آن را بررسی و اصلاح می‌کنیم اما در حال حاضر باید قانون رعایت شود.

انتهای پیام

کد N269420