رییس جمهور/3/: ایلام شاهد پیشرفت و آبادانی با تلاش مردم خواهد بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رییس جمهور کشورمان در ادامه با بیان‌ این‌که سه سد ایلام در سال 93 و نیمه سال 94 تکمیل خواهد شد، گفت: جاده‌های که در این استان وجود دارد باید بهسازی شود بخصوص گردنه قلاجه که مورد توجه مردم است. ان شالله امسال تا نیمه سال 94 عملیاتی می ‌شود.

جاده عملیاتی صالح‌آباد به مهران تا پایان همین سال و مهران تا مرز ان شالله تا نیمه سال 94 ساخته خواهد شد.سایر طرح‌ها نیز امشب اعلام می‌شود.

وی با اشاره به پلاکاردهای در دست مردم ایلام که بر روی آن خواست‌های خود از رییس جمهور را نوشته بودند، تصریح کرد: همه مواردی که در تابلوهای شما برای ارتقای ایلام مدنظر است در یک طرح کلی در دولت مورد بررسی قرار خواهد گرفت، بازارچه‌های مرزی استان مورد توجه قرار می‌گیرد به خصوص سه بازارچه مرزی تا بدین شکل وضع تجاری و اشتغال مردم در مسیری قرار گیرد که بیکاری در این استان کاهش یابد.

روحانی با بیان این‌که مهران عزیز مورد توجه قرار می‌گیرد، گفت: ما در دولت برای منطقه آزاد مهران بررسی‌های لازم را انجام خواهیم داد مردم عزیز ایلام طرح‌های تجاری‌، گردشگری و سدهای نامبرده شده، رسیدگی به جنگل‌های این استان و آبیاری مدرن در 50 هزار هکتار از 38هزار هکتار ظرف امسال و‌سالهای آینده مورد توجه قرار می‌گیرد.

رییس جمهور کشورمان اضافه کرد: ایلام شاهد پیشرفت و آبادانی با تلاش مردم خواهد بود و اجرای پروژه‌های عمرانی باعث تحول مثبت خواهد شد.

روحانی تصریح کرد: همچنین تسهیل رفت و آمد و توسعه با کشور همسایه عراق و مسیر زوار در مسیر مهران مورد توجه قرار گرفته و بدین شکل ما شاهد پیشرفت‌، اشتغال و تجارت برای مردم عزیز،‌غیور و وطن دوست ایلام خواهیم بود تردیدی نداشته باشید که دولت همه توان خود را برای اجرای همه پروژه‌های توسعه و ارتقای بخش‌های مختلف به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام

کد N269126