نماینده ماکو: مسوولان استان در توسعه منطقه سنگ‌اندازی نکنند

نماینده مردم ماکو در مجلس در نطق میان دستور خود با انتقاد شدید از آنچه «همکاری نکردن مسوولان استانی در توسعه منطقه» خواند،‌گفت: به مسوولان استانی اخطار می کنم که در راه توسعه منطقه سنگ اندازی نکنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمد علی پور نماینده مردم ماکو در نطق میان دستور امروز خود ضمن تشکراز مسوولان کشور،‌آقایان ترکان و کرباسیان و مدیرعامل منطقه آزاد ارس، با ببان این که برخی مسوولان منطقه ای از همکاری برای توسعه استان خودداری می‌کنند،‌گفت: باید تمام تلاش خود را برای محرومت زدایی انجام دهیم اما حالا که مسوولان کشوری این موضوع را در نظر گرفته اند مسوولان استانی اجازه کار نمی دهند.

وی با اشاره به اصل 126 قانون اساسی، رییس جمهور را مسوول ایجاد اشتغال برای مردم دانست و گفت: دغدغه مردم بیکاری و موضوع معیشت است‌. متاسفانه استان آذربایجان از کاروان توسعه عقب مانده است،‌ و مردمی هم که در انتخابات شرکت کرده اند،هیچ راهی ندارند برای این که مشکلات خود را با مسوولان در میان بگذارند.

نمانیده ماکو در ادامه با اشاره به این که دعواهای جناحی نباید در اولیت کار ها باشد،‌از دولت خواست تا برای تحقق اهداف نامگذاری سال جاری اقدام و چارچوب های آن را مشخص کند.

انتهای پیام

کد N269087