۰

یک فعال دانشجویی: تخریب‌گرها از شکل‌گیری دولت جدید راضی نیستند

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
انجمن‌هاي اسلامي,تخريب,دانشجويي,تشكل دانشجويي,نقد و انتقاد

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد گفت: گروه‌هایی که دست به تخریب دولت جدید می‌زنند، کسانی هستند که در دولت قبل نفوذ و به منابع مالی دسترسی پیدا کرده بودند.

محمد صابریان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اظهار کرد: زمانی یک نقد، سازنده به حساب می‌آید که اساسی و معنادار باشد و بر پایه منافع شخصی و حزبی استوار نباشد. نقد اگر از منفعت‌طلبی برخواسته شود به سمت تخریب کشیده می‌شود.

وی با اشاره به برخی انتقادات از جمله از سوی برخی نمایندگان مجلس از دولت، گفت: دولت قبل اشتباهات آشکاری داشت و مجلس در برابر آن سکوت می‌کرد اما امروز مجلس به هر نحوی سعی دارد تا دولت را نقد کند و از آن ایراد بگیرد. این انتقادات با توجه به گذشته مجلس نشان می‌دهد پای منفعت‌های شخصی در میان است.

این فعال دانشجویی همچنین اظهار کرد: باید دانست که درآمد گروه‌هایی که علیه دولت فیلم می‌سازند و تبلیغ منفی می‌کنند، از کجاست. گروه‌هایی وجود دارند که از شکل‌گیری دولت جدید راضی نیستند و علیه آن دست به تخریب می‌زنند.

وی با تاکید بر ضرورت فضای نقد در جامعه، گفت: اگر نقد به وادی تخریب کشیده نشود، مشکلی ایجاد نمی‌کند و در برابر انتقادات، حتی اگر منفی باشد مسئولان باید صبور باشند اما همزمان باید مواظب باشند که تخریب‌گران از اموال بیت‌المال برای اهدافشان استفاده نکنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.