شهیدی محلاتی: رویکرد بنیاد شهید تسریع خدمت رسانی به ایثارگران است

رییس بنیاد شهید,دیدار با مشاوران استانداران

تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید یکی از رویکردهای بنیاد را خدمت رسانی به جامعه ایثارگران دانست و بر این مهم و همچنین نشر فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی شهیدی محلاتی در همایش مشاوران امور ایثارگران استانداران سراسر کشور با اشاره به پوشش سه میلیون و سیصد نفری خانواده های شاهد ، جانباز و آزاده در بنیاد ، بر خدمت رسانی به جامعه ایثارگران و نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایثارگری به عنوان بخش اعظمی از رویکردها و برنامه های بنباد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد .

وی صبر و اخلاق نیک را بخشی از ویژگی های بارز و ارزنده جامعه ایثارگری برشمرد و گفت : اجرای ˈ طرح سپاس ˈ که به منظور بازدید و تکریم از خانواده ایثارگران در برنامه ها مد نظر است .

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع مشاوران استانداران تاکید کرد: با صبر ، حوصله و اخلاق نیک در رفع مشکل اشتغال فرزندان ایثارگر و خدمت رسانی به خانواده ایثارگران در استان ها اقدام کرده و این موضوع را تا حصول به نتیجه پیگیری و کمک کنید .

شهیدی افزود: شما مشاورین در استانداری ها می بایست ضمن همکاری و تعامل با استانداران ، ائمه جمعه ، نمایندگان مجلس در سطح استان و فرمانداران اهداف خود را با توسل به خداوند در راستای خدمات رسانی و نشر فرهنگ ایثار و شهادت برنامه ریزی نمایید .

وی بنیاد شهید و امور ایثارگران را ارگانی مقدس و متعلق به همه ارگان ها ، سازمان ها و مردم کشور دانست و گفت : با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری ˈ طرح سپاس ˈ در قالب دیدار با این عزیزان و خانواده هایشان و همچنین پاسداشت و قدردانی از جامعه ایثارگری به عنوان بخشی از برنامه های در دست اجرای بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد .

اولین همایش مشاوران امور ایثارگران استانداران سراسر کشور در دولت تدبیر با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کارگروه تخصصی ایثارگران مجلس ،مشاورین امور ایثارگران استانداری ها و معاونین و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل وزارت کشور برگزار شد .

سیام**7261 ** 1418
کد N267529