معاون استاندار: امام راحل راه استکبار ستیزی را به جهانیان نشان داد

ارتحال 93,استکبار ستیزی

بوشهر- ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت: امام خمینی (ره) استکبار ستیزی را به جهانیان نشان داد.

به گزارش ایرنا، ˈ محمد حسین پرآور ˈ سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین ارتحال حضرت امام (ره) افزود: امام خمینی ( ره ) اسوه در قرن حاضر بود و حکومت جمهوری اسلامی را پس از قرن ها در کره زمین مستقر کرد و هم اینک نیز ملت ایران هر چه دارند از وجود مبارک آن حضرت است.

وی اضافه کرد: هر کسی هر کاری برای برگزاری آیین سالگرد حضرت امام (ره) انجام دهد رسالت خود را در قبال آن حضرت انجام داده است.

پرآور گفت: مدیران دستگاه های اجرایی فارغ از رسالت اداری به دلیل اعتقاد قلبی و عشقی که نسبت به بنیانگذار جمهوری اسلامی دارند برگزاری بیست و پنجیمن سالگرد آن حضرت را با شکوه برگزار خواهند کرد.

وی افزود: عشق و علاقه مردم استان بوشهر به حضرت امام (ره) سیری ناپذیر و تمام ناشدنی است و شرکت مردم در آیین سالگرد حضرت امام افزون بر باورهای قلبی آنها یک مانور سیاسی برای نشان دادن عشق مردم به امام خود پس از 25 سال ارتحال آن حضرت نیز به شمار می رود.

پرآور ادامه داد: مراسمی که به همین مناسبت در استان بوشهر برگزار می شود باید از نوع آوری برخوردار باشد تا مردمی که به عشق امامشان در این آیین ها شرکت می کنند بهره کافی نیز ببرند.

وی گفت: رمز ماندگاری برگزاری آیین باشکوه ارتحال امام(ره) مردمی بودن آن است و بر همین اساس باید برای تامین هزینه های اعزام نیز فضای مشارکت مردم باز باشد.

628/539/ 1495
کد N267341