قاضی پور خطاب به رئیس کمیسیون صنایع و معادن و اعضای کمیسیون تولید ملی:

تولید کنندگان بیچاره به دنبال مبلغ ناچیزی پول برای اداره واحدهای خود هستند

مجلس

چرا نسبت به احیای تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور اقدام نمی‌کنید چرا دولت نسبت به احیای دریاچه ارومیه هیچ اقدام عملیاتی فوری انجام نمی‌دهد دریاچه ارومیه هنوز نمرده است.

نماینده مردم ارومیه خطاب به رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن و اعضای کمیسیون تولید ملی با بیان اینکه کمر تولید را شکستید گفت: تولید کنندگان بیچاره به دنبال مبلغ ناچیزی پول برای اداره واحدهای خود خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود طی سخنانی اظهار داشت: با افتخار می‌گویم نظام مقدس جمهوری اسلامی بر اساس مدیریت توانمند و تدبیر رهبر عزیزمان و حضور نیروهای ولایت مدار رشد چشمگیری در عرصه جهانی دارند و حضور همیشه در صحنه ملت اسلامی و آماده بودن نیروهای مسلح ارتش عزیز، سپاه پاسداران، ‌نیروهای وفادار انتظامی و مرزبانی، ‌اطلاعات و بسیج فعال که توطئه دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی را خنثی می‌کنند و هر روز حقانیت حضرت امام پیشاپیش روشن‌تر می‌شود ایران اسلامی از قومیت‌های مختلف آذری، عرب، ترکمن، بلوچ، بختیاری و... تحت قانون اساسی تشکیل یافته.

وی پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را تا حدود زیادی مدیون کار‌شناسان و مدیران میانی دلسوز و ولایت مدار امروز دانست که با مدیریت جهادی خود علی رغم تحریم‌های ناجوانمردانه تلاش دارند باری از دوش ملت بزرگ ایران اسلامی بردارند.
قاضی‌پور گفت: متاسفانه بعضی از سیاسی کاری‌ها ضعف ساختاری باعث شد که بعضی از وزرا در حیطه مدیریت خود تسلط کافی نداشته باشند تا توسط افراد سودطلب مدیریت شود.

وی خطاب به طیب نیا وزیر اقتصاد تصریح کرد: شما که استاد اقتصاد هستید بهتر از هر کسی می‌دانید که برای خارج شدن از رکود دولت‌ها نرخ سود تسهیلات را کاهش می‌دهند تا هزینه پول کاهش یافته رونق تولید و اقتصاد فراهم شود. لیکن چرا آقایان بانکهای خصوصی را‌‌ رها کردید تا به جان مردم بیافتند که مرا به یاد این بیت سعدی که چرا در این شهر سنگ‌ها را بستند ولی سگ‌ها را‌‌ رها کردند.

نماینده مردم ارومیه خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم پس از اعتراضات مکرر کمیسیون صنایع و معادن و تولید ملی و تولیدکننده به نرخ سود سپرده متاسفانه دولت بر عکس عمل کرده است و شما دستور دادید که سود‌ها بالا‌تر از دولت قبلی تعیین گردد.
وی ادامه داد: تا نظارت‌های بانک مرکزی جدی نباشد و بانک‌ها خصوصی باشد این تسهیلات تاثیری بر بازار پول ندارد و بازار پول سامان نخواهد یافت.
نماینده مردم ارومیه خطاب به رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن و اعضای کمیسیون تولید ملی با بیان اینکه کمر تولید را شکستید گفت: تولید کنندگان بیچاره به دنبال مبلغ ناچیزی پول برای اداره واحدهای خود خواهند بود.

نادر قاضی‌پور خطاب به رئیس جمهور، چیت چیان و ابتکار گفت: چرا نسبت به احیای تالاب‌ها و دریاچه‌های کشور اقدام نمی‌کنید چرا دولت نسبت به احیای دریاچه ارومیه هیچ اقدام عملیاتی فوری انجام نمی‌دهد دریاچه ارومیه هنوز نمرده است.

کد N267181