نماینده مردم ایذه در مجلس:

ناکارآمدی مدیریت اقتصادی سال های گذشته میراث تلخ کامی های امروز است

نطق میان دستور,ایذه

تهران - ایرنا - نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: ناکارآمدی مدیریت اقتصادی در سال های گذشته، میراثی از تلخ کامی ها و دردها را برای امروز ما رقم زد که نمونه آن اختلاس های میلیاردی و نابرابری های اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «حجت الله درویش پور» در نطق میان دستور روز سه شنبه مجلس افزود: در مدیریت جامعه نباید اجازه دهیم شیطان برای دستان بیکار فرزندان این سرزمین کارهایی فراهم کند که مایه تاسف دلسوزان نظام و شادکامی دشمنان شود.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه مردم این است که از پراکنده کاری و پرداختن به امور غیرمهم در خارج از کشور خودداری کنند و تلاش دولت در جهت ارتقای سطح زندگی و فرهنگ آحاد ملت ایران در درون مرزها باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: دولت باید به مسایل مهم از جمله رفع فقر و بیکاری، عدالت اقتصادی و مبارزه با فساد اقتصادی بپردازد، چراکه امروز فقر و بیکاری تاثیر فلج کننده ای بر زندگی مردم گذاشته است.

درویش پور همچنین گفت: امروز در حالی که امپریالیسم غرب، استراتژی خود را در ایجاد جنگ و بحران در دنیا قرار داده است، مسلمانان بیش از همه مفتون فتنه گری های غربی ها شده اند و جنگ و نابودی را با دستان خود در سرزمین خویش گسترش می دهند و اندیشمندان، رهبران و علمای جهان اسلام در فرو نشاندن این توطئه و نیرنگ ها ضعیف و ناتوان تلاش می کنند.

وی یادآور شد: در چنین شرایطی ضمن بازتعریف ارزش ها، منافع ملی و تبیین مواضع در چارچوب حفظ ارزش ها باید تعامل سازنده را بر تقابل ترجیح داد.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس خاطرنشان کرد: باید در مذاکرات هسته ای و بحران های منطقه ای به ویژه بحران غرب و روسیه بدون هیاهو و جنجال منافع ملی را دنبال کرد و مواظب معادلات پشت پرده قدرت های درگیر باشیم.

درویش پور در بخش دیگری از نطق خود با تشریح مشکلات حوزه انتخابیه ایذه و باغملک خواستار رسیدگی به آنها توسط مسوولان مربوطه شد.

سیام**1058**1336
کد N267109