کوچک‌زاده: «من روحانی هستم» بر اساس مستندات ساخته شده است

سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مذاکرات ایران در ژنو گفت: من تا به امروز متوجه منفعتی از ناحیه مذاکرات نشدم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان، مهدی کوچک‌زاده در جمع خبرنگاران در خصوص علت دعوت از محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، به مجلس برای پاسخ به سوالات نمایندگان اظهار کرد: سوالات از وی متعدد است، اما یکی از سوالات این است که در بحث هولوکاست، باید دریابیم که این چه تعابیری بوده که ایشان بکار برده است.

وی تاکید کرد: نظر من در مورد هولوکاست، همانی است که محمود احمدی‌نژاد گفت، اگر این مساله حقیقت دارد، باید دید به وجود آوردگان آن چه کسانی هستند و چرا در کشورهای خودشان به یهودیان پناه می‌دهند؛ اگر این مساله حقیقت ندارد، باید چرا اسرائیل ملت‌ها را دچار زحمت می‌کند.

کوچک‌زاده در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص مستند «من روحانی هستم» گفت: در این مستند بخشی از سوابق حسن روحانی آورده شده است؛ صحت این مستند لزومی به تایید من ندارد، چراکه نام این برنامه مستند بوده و بر اساس مستندات ساخته شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه «آیا تاکنون نقطه مثبتی در فعالیت دولت نبوده است» گفت: شما نقطه مثبتی دیدید؟ درست است که دولت فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده است، اما طوری با نقاط اساسی برخورد می‌کند که شایسته نیست؛ پرصداترین کار دولت در حوزه اقتصاد، در چند ماه اخیر، توزیع سبد کالا بود که فضاحت به بار آورد.

وی در پاسخ به اشاره خبرنگاری مبنی بر اینکه «رئیس جمهور در گفت‌گوی تلویزیونی خود با مردم از آنان خواست تا برخی حاشیه‌سازی‌ها را جدی نگیرند» تصریح کرد: اگر قرار بود این مردم به حرف روحانی گوش کنند که فرم دریافت یارانه را پرنمی‌کردند؛ با این حال، این سوالات و تذکرات رویه‌ای است که هم‌اکنون به وجود نیامده، بلکه از روز اول دولت محمود احمدی‌نژاد نیز وجود داشت.

انتهای پیام

کد N266345