پزشکیان: چرا دلواپسان 8 سال گذشته نگران بیکاری و تورم نبودند؟

مسعود پزشکیان, دولت یازدهم, مذاکرات هسته ایران با 5 بعلاوه 1

مسعود پزشکیان می گوید:کسانی که امروز دلواپس مذاکرات هسته ای هستند، چرا در 8 سال گذشته نگرانی تورم و بیکاری نبودند.

مسعود پزشکیان  نماینده مردم تبریز در مجلس نهم در گفت وگو  با خبرآنلاین در خصوص نشست اخیر منتقدان توافق ژنو  و اعلام اینکه این همایش با هدف  کمک به دولت در مذاکرات است، گفت: من بعید می دانم این دوستان بخواهند به دولت کمک کنند.آنها حرفی میزنند که مالیاتی هم ندارد.


وی ادامه داد: کسانی که امروز دلواپس مذاکرات هسته ای هستند، چرا در 8 سال گذشته دلواپس بیکاری ، تورم  ورکورد نبودند؟چرا وقتی  800 میلیارد دلار از پول این مملکت حیف شد، صدایی از آنها بلند نشد؟با این تفاسیر می شود قبول کرد که آنها دلنگران مذاکرات هسته ای هستند؟


 پزشکیان که می گفت نسبت به خود جوش بودن فعالیت این گروه که خود را تشکل های دانشجویی معرفی می کنند،شک دارد، گفت:در حال حاضر جریان های دانشجویی متفاوتی در فضای  دانشگاه ها فعالیت نمی کنند که بخواهیم بگوییم این جریان دلواپس است و جریانی دیگر ه مذاکرات اعتماد دارد.ضمن اینکه حضور یک طیف خاص از نمایندگان این مستقل بودن را با تردید مواجه می کند.


نماینده تبریز در مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره سازشکار نبودن تیم مذاکره کننده، گفت: این آقایانی که خود را طرفدار رهبری می دانند، باید فرمایشات رهبر انقلاب گزینشی برخورد نکنند و بدانند که این گونه نیست که فکر کنیم مذاکره ای خوب است که دوستان ما مذاکره کنند.بالاخره مذاکره مذاکره است و باید چیزی داد و چیزی گرفت.


29212

کد N265257