۰

علم الهدی: چیزی نگفتم به وزیر ارتباطات بربخورد/ در اطراف حرم امام رضا (ع) حجاب رعایت نمی شود

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مهر نوشت:

امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه باید نسبت به مسئله امر به معروف و نهی از منکر حساس بود، گفت: عدم اجرای این فریضه ما را از رسیدن به موفقیت‌ها دور می‌کند و درصد آسیب‌ها را در جامعه افزایش می‌دهد.

آیت الله احمد علم‌الهدی، صبح دوشنبه در مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت شهیدان علی خلیلی و مسعود مددخانی 2 تن از شهدای امر به معروف و نهی از منکر در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) گفت: ما اعتقاد داریم که راه فرهنگ‌سازی این نیست که به مأموران نیروی انتظامی بگوییم که با مسئله ضدفرهنگ و بدحجابی برخورد قانونی کند زیرا می‌دانم این کار نتیجه مثبت و موثری به دنبال ندارد به همین دلیل از مأموران خواسته شد تا در چهار مسیر اصلی حرم مطهر کیوسک انتظامی بگذارند و مانع از تردد بانوان بد حجاب شوند، اما بازهم گره این مشکل باز نشد.

وی ادامه داد: اکنون فساد نه تنها حل نشده بلکه توسعه یافته و در داخل حرم رضوی و اطراف درهای ورودی بانوان حجاب را رعایت نمی‌کنند و اکنون باید طوری تبلیغ کنیم که مردم نسبت به بدحجابی معترض شوند.

علم الهدی دربخش پایانی سخن خود در رابطه با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بنده در خطبه نمازجمعه در خصوص موضوع قبر و معاد سخن گفتم و ظاهرا وزیر ارتباطات نسبت به این مسئله اعتراض کرده‌اند و در حقیقت افرادی که در این مسئله دغدغه مند هستند باید آن را به شکل مطالبه درآورند.

او گفت: هر فردی در راه امر به معروف و نهی از منکر باید وظیفه خود را انجام دهد و در این رابطه وظیفه بنده به عنوان امام جمعه گوش زد کردن خطاهاست لذا سخنی نگفته‌ام که به وزیر ارتباطات یا شخص خاصی بربخورد.


23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.