در آستانه سفر رییس جمهور به ایلام منتشر شد

بیانیه مشترک نماینده‌ولی‌فقیه و استاندار ایلام

ايلام,سفر روحاني

‌نماینده‌ی ولی‌فقیه و استاندار ایلام در آستانه‌ی سفر رییس‌جمهور به این استان بیانیه مشترکی صادر کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام متن بیانیه حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدنقی لطفی و محمدرضا مروارید به این شرح است:

«سرزمین نیکان و دین باوران ایلام سربلند، این بار میزبان کاروان تدبیر و امید به هدایت اندیشمند فاضل جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی است.

سفر ریاست محترم جمهور فرصتی است تا مردم فهیم، ولایت مدار و همیشه در صحنه استان، یاد و خاطره حماسه سیاسی و انتخابات پرشور بیست و چهارم خرداد 1392 را زنده نموده و عشق و علاقه خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمتگزاران راستینش نشان دهند.

استقبال از شخصی که با تمام وجود و تلاش خستگی‌ناپذیر، مخلصانه می‌کوشد تا نام و آوازه این سرزمین را در جهان اعتلا بخشد، برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم سرافراز ایلام می افزاید

حمایت قاطبه مردم دین‌مدار استان همچون گذشته از تلاش روز افزون دولت‌مردان صدیق در سایه رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) شکوه و عظمت ایران اسلامی را به نمایش گذاشته و تثبیت و تحکیم آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی و بنیانگذار و معمار کبیر آن؛ حضرت امام خمینی (ره) را رقم خواهد زد.

امید است سفر دکتر روحانی به سرزمین مرزداران غیور، گشایشگر افق‌های جدید توسعه و پیشرفت برای عزیزانی باشد که در میدان‌های مختلف سیاسی ، اجتماعی و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی، بزرگواری خویش را به اثبات رسانده‌اند.

اطمینان داریم مردم مشتاق و ولایی استان چون گذشته و بیش از پیش شکوه و شوکتی وصف‌ناپذیر را در استقبال از رئیس‌جمهور محبوب خود به جا خواهند گذاشت و چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه را به روزی ماندگار بدل خواهند کرد.»

انتهای پیام

کد N264487