پیام تبریک پورمحمدی به اسماعیلی و جهانگیر

وزير دادگستري,زندان,پورمحمدي

وزیر دادگستری در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب روسای جدید دادگستری کل استان تهران و سازمان زندان‌ها را تبریک گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در متن پیام تبریک حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی به اسماعیلی رییس کل دادگستری استان تهران آمده است:

«انتصاب شایسته جنابعالی به ریاست دادگستری استان تهران را تبریک می‌گویم. ممارست ممتد و آشنایی شما با عرصه قضا، بی‌تردید در معرفی و تبلیغ نظام قضایی مقتدر، قانونمند، سالم و مستقل، سهمی بسزا خواهد داشت. صیانت از حقوق مشروع شهروندان جامعه اسلامی و حفظ حرمت حریم قانون، رسالت بایسته همه ما و از شاخص‌های مهم و بنیادین نظام دینی است.

پایبندی خادمان صادق این مرز و بوم به این رسالت والا، خواست مقام معظم رهبری و موجب آبرومندی هرچه بیشتر نظام اسلامی است. اینجانب در عمل به این وظیفه دشوار و دلپذیر، برای جنابعالی از خداوند سبحان، توفیق و توانایی مسالت می کنم. امیدوارم کوشش بی‌دریغ شما برای انجام این مهم، درس‌آموز و مایه دلگرمی روزافزون باشد.»

به گزارش ایسنا، در متن پیام تبریک وزیر دادگستری خطاب به جهانگیر رییس سازمان زندان‌ها نیز آمده است:

«انتصاب سزاوار جنابعالی به ریاست سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور را تبریک می گویم. روحیه انقلابی، مسئولیت شناسی و آگاهی شایسته شما از فراز و فرود حوزه ماموریت تان، بی تردید زمینه ساز ایفای نقش واقعی زندان، که همانا بازگشت به فضای امنیت، اصلاح، تربیت و سلامت روحی و روانی است، خواهد بود.

سالم سازی فرد از راه ایجاد تحول در «فرهنگ زندانی» عامل پاسداشت حرمت الهی انسان و شناساندن ثبات کشور مبتنی بر اقتدار قانونی است. این هدف، آن گاه که با روش‌های درست و روز آمد پیگیری شود، موجب رفعت بیش از پیش قانون و نظام قضایی خواهد شد. اینجانب در به سامان رساندن این رسالت برای جنابعالی از درگاه خداوند کریم آرزوی موفقیت دارم.

امیدوارم تلاش بی‌شایبه شما برای تحقق این هدف والا، مایه خرسندی الهی و رضایت مردم باشد. ان شاء الله»

انتهای پیام

کد N262809